اخبار

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان عجین شدن گذشته و حال درخشان پالایشگاه آبادان را امری منحصربه‌فرد و افتخارآفرین دانست.

کارکنان اداره روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان با حضور امام جمعه و مدیران شرکت پالایش نفت آبادان به پاس خدمات این اداره در سطح شهرستان آبادان تجلیل شدند.

شرکت پالایش نفت آبادان در سومین مرحله از مشارکت در طرح کمک‌های مومانه، بیش از یک هزار بسته معیشتی را به نیازمندان اهدا کرد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان و مدیران این شرکت در روز سوم نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور درغرفه های مختلف و میزبانی از شرکت ها و سرمایه گذاران در بخش های متنوع، روز  پرمشغله ای را سپری کردند.

در حاشیه نمایشگاه نفت و گاز ،پالایش و پتروشیمی؛

پالایشگاه آبادان ۲ تفاهم نامه همکاری دیگر با فن آورها منعقد کرد

شرکت پالایش نفت آبادان در جریان بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی با پارک علم و فناوری خراسان و شرکت ایران ترانسفو تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

رئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان همکاری و تعامل بیشتر باشرکتهای دانش بنیان و فناور ، شرکت های تولید کننده ادوات مورد نیاز این واحد مستقر در بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خبر داد.

در حاشیه برگزاری نمایشگاه نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی؛

نشست مدیرعامل با شرکت های دانش بنیان 

مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت پالایش نفت آبادان در حاشیه برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی با برخی از شرکت های دانش بنیان زیست محیطی زیر نظر معاونت علم و فناوری نهاد ریاست جمهوری نشست و دیدار داشتند.

 در دومین روز از نمایشگاه نفت، گاز ، پالایش و پتروشیمی؛

انعقاد ۳ تفاهمنامه همکاری و یک توافق نامه توسط شرکت پالایش نفت آبادان

در دومین روز از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ، پالایش و پتروشیمی سه تفاهمنامه همکاری و یک توافق نامه میان شرکت پالایش نفت آبادان و مراکز علمی و دانش بنیان منعقد شد.

روز اول حضور شرکت پالایش نفت آبادان، در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی با بازخورد مثبت از اقدامات این شرکت به پایان رسید.

تحت نظارت وف ایرانی