Block title
Block content
کارنامه درخشان بهداشت کار/ صنعتی شرکت پالایش نفت آبادان در سال93
چهارشنبه 9 ارديبهشت 1394

به گزارش روابط عمومی، اقدامات اداره بهداشت کار/صنعتی HSEشرکت پالایش نفت آبادان در سال 1393، با رویکرد تحقق سیاست‌های دولت در امر سلامت، اعلام شد.

انجام 3 هزار و 200 مورد بازدید بهداشتی، اندازه‌گیری عوامل زیان‌آور محیط کار در 33 هزار و 500 ایستگاه کاری با هدف پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با کار در محیط پالایشگاه، کنترل بهداشتی 150 تن مواد پروتئینی با همکاری اداره دامپزشکی و معدوم و مرجوع کردن 3 هزار کیلوگرم مواد پروتئینی، انجام 3 هزار و 500 نمونه سنجش کلر باقیمانده در آب و 697 مورد نمونه‌برداری و انجام آزمایش میکروبیولوژی آب از اقدامات صورت گرفته در سال 93 بوده است.

کاهش چشمگیر عوامل خطرساز بیماری‌های قلبی و عروقی کارکنان به کمتر از هفت درصد و کاهش اختلالات مرتبط با کار به کمتر از یک درصد از دیگر نتایج مثبت اقدامات صورت گرفته در راستای تامین و پایداری سلامت کارکنان پالایشگاه آبادان به شمار می‌رود.

در همین زمینه 3 هزار و 860 نفر ساعت آموزش سلامت به کارکنان شرکت، 900 نفر ساعت آموزش سلامت به کارکنان شرکت‌های پیمانکاری و 2 هزار و 600 نفر ساعت آموزش سلامت به خانواده‌های کارکنان همراه با توزیع بیش از 2 هزار کتابچه آموزشی سلامت و تهیه پیک سلامت ماهانه، در سال گذشته انجام شد.

کارنامه درخشان بهداشت کار/صنعتی شرکت پالایش نفت آبادان در سال 93، راه‌اندازی آزمایشگاه در بخش‌های میکروبیولوژی آب، سنجش جوش شیرین در نان، آلودگی گوشت مرغ (سالمونلا)، آلودگی‌های بیولوژیکی سطوح و تجهیزات محیط کار و آزمایشگاه سنجش فلزات سنگین و انجام  27 عنوان پروژه پژوهشی در زمینه سلامت در هوای محیط کار را نیز در برمی‌گیرد.

همچنین کسب مقام دوم بهداشت و HSE در میان شرکت‌های پالایش و پخش کشور، دریافت جایزه مدیریت سبز، دریافت نشان بلوغ HSE و احداث ساختمان درمانگاه طب صنعتی از جمله موفقیت‌های شرکت پالایش نفت آبادان در سال 93 محسوب می‌شود.

گفتنی است هم‌اکنون 86 درصد از کارکنان شرکت‌های پیمانکاری مرتبط با شرکت پالایش نفت آبادان دارای پرونده پزشکی هستند.

 

 

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
11 + 9 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.