Block title
Block content
تلاش کارکنان صنعت نفت برای اجرای منویات رهبری
دوشنبه 31 فروردين 1394

به گزارش روابط عمومی، امام جمعه آبادان در جمع کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان گفت: کارکنان صنعت نفت هم‌نوا با مقام معظم رهبری برای اجرای منویات ایشان تلاش می‌کنند.

حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پور روز 29 فروردین‌ماه در جشن موفقیت‌های سیستمی سال 93 شرکت پالایش نفت آبادان و تقدیر از کارکنان نمونه منتخب نظام پیشنهادها، سیستم‌های مدیریتی و HSE در محل باشگاه گلستان، اظهار کرد: هر چند که مسئولان می‌توانستند با انجام برخی سرمایه‌گذاری‌ها در این پالایشگاه، آبادان را به عنوان تارک منطقه خاورمیانه معرفی کنند اما متاسفانه این سرمایه‌گذاری انجام نشد و ما معتقدیم که حق آبادان خیلی بیشتر از آن چیزی‌ است که اکنون هست.

امام جمعه آبادان با اشاره به رتبه نخست پالایشگاه آبادان در تولید فرآورده‌های نفتی در کشور، گفت: ماندگاری در این جایگاه همت بیشتری را طلب می‌کند.

ابراهیمی‌پور تصریح کرد: روزگاری این شهر عرصه نبرد سخت با دشمنان قسم‌خورده نظام و انقلاب بود و برخی از جمع حاضر در آن دوره به عنوان فرماندهان جهاد در مقابل متجاوزان به مقابله پرداختند.

وی با قدردانی از مجاهدت این افراد، خطاب به کارکنان پالایشگاه یادآور شد: اینکه به رغم وجود تحریم‌ها می‌توانید با فکر، همت،غیرت و تلاش از تمام ناملایماتی که برایمان ایجاد می‌کنند، عبور کنید و با شکستن دست ایادی استکبار روی پای خود بایستید کاری بس بزرگ و قابل تقدیر است.

امام جمعه آبادان با تاکید بر وجود اراده و نگرش مثبت و سازنده در عرصه کار و فعالیت گفت: موفقیت امروز شما حاصل موفقیت فردی نیست بلکه تمام اعضا باید دست در دست یکدیگر داده تا کارها به سرانجام برسد.

ابراهیمی‌پور ادامه داد: فاز دوم پالایشگاه که مدت زمان زیادی از زمان آغاز به‌کار اجرای عملیات آن می‌گذرد یکی از نقاط امید و بقای مردم این منطقه به واسطه کار کردن در آن است که ضروری‌ است مسئولان ذی‌ربط هر چه زودتر در این زمینه اقدام کنند.

وی بیان کرد: آبادان با جایگاهی که دارد باید تقویت شود، کارکنان پر تلاش شرکت پالایش نفت آبادان با زحمت‌های فراوانی که می‌کشند، توانسته‌اند موفقیت‌های چشمگیری به دست آوردند.

امام جمعه آبادان تصریح کرد: زمانی کارکنان پالایشگاه آبادان به نظام و امام لبیک گفتند و با بستن چرخ نفت جلو صادرات آن را گرفتند و این گونه دشمنان زمین گیر شدند، اکنون نیز هم نوا با مقام معظم رهبری برای اجرای منویات ایشان تلاش می‌کنند.

ابراهیمی‌پور یادآور شد: همدلی و همزبانی میان تمام مجموعه‌های نفتی سبب موفقیت می‌شود، همه باید دست در دست یکدیگر داده و با کوشش و تلاش در این عرصه به فعالیت بپردازیم.

وی از تذکر دادن به عنوان عامل اصلی رشد نام برد و ادامه داد: شعار رهبری را در راستای تحقق سلامت اجتماعی باید نصب العین خود قرار داده و تمام سرمایه و نیروی انسانی خود را برای نظام به‌کار ببریم.

ابراهیمی‌پور با مهم خواندن درک درست از مسئول و درک صحیح از ارباب رجوع، گفت: برای ایجاد این درک متقابل، مسئولان باید برنامه ریزی کنند و مردم نیز بهره کافی را از این برنامه‌ها ببرند.

امام جمعه آبادان در پایان، از ماه رجب به عنوان ماه تصفیه روح نام برد و با تبریک در پیش بودن روز ولات حضرت امیرالمومنین علی(ع) و روز پدر افزود: خلیفه خداوند باید نمود تجلی صفات خداوند همچون گذشت، ایثار و ستارالعیوب باشد، بزرگترین جرم افشاگری یعنی بردن آبروی فرد است که این کار صحیح نیست و باید به شدت از آن پرهیز کرد.

 

 

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
1 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.