Block title
Block content
انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی 4 واحد پالایشی حیاتی در پالایشگاه آبادان
سه شنبه 8 ارديبهشت 1394

به گزارش روابط عمومی، رئیس اداره نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت آبادان از انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی چهار واحد پالایشی حیاتی در این شرکت خبر داد. مهندس فردین راشدی با اشاره به اینکه اداره کل نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت آبادان عهده‌دار رسالت تضمین فنی استمرار تولید فرآورده‌های استراتژیک مورد نیاز کشوراست، اظهار کرد: در سال گذشته با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و بر اساس شعار «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، موفق به حصول دستاوردهای برجسته‌ای شدیم.

وی افزود: انجام تعمیرات اساسی چهار واحد پالایشی حیاتی هم راستا با تعهد به تولید مستمر فرآورده‌های استراتژیک نفتی از جمله اقدامات صورت گرفته در سال گذشته بوده است.

به گفته رئیس اداره نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت آبادان، انجام تعمیرات اساسی چهار واحد پالایشی حیاتی شامل دو واحد تقطیر در اتمسفر، یک واحد تقطیر در خلاء و یک واحد بنزین‌ساز تبدیل کاتالیستی بوده که منجر به کسب موفقیت در انجام تعمیرات اساسی همراه با ایمنی و راه‌اندازی زودتر از موعد این واحدها شده است.

مهندس راشدی اضافه کرد: همچنین در بخش واحدهای آب، برق، بخار، منطقه مخازن و نقل و انتقالات مواد نفتی بالغ بر 15 واحد تأمین آب، برق و بخار مشتمل بر زلال‌کننده، سیستم مدار بسته آب خنک‌کننده‌، تلمبه‌های بخار و برقی تأمین آب خام از سیستم یکبار گذر، دیگ‌های بخار، آب شیرین‌کن، تولید آب بدون املاح، کمپرسورهای هوای فشرده، توربو ژنراتور، مخازن نفت خام و فرآورده تحت تعمیرات اضطراری و اساسی قرار گرفتند.

مهندس راشدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های انجام گرفته در واحدهای فاز 3 پالایشگاه آبادان گفت: تعمیر اساسی و بهینه‌سازی واحد بازیافت، تعمیرات اساسی 3 دستگاه مخزن اسید، رفع نواقص و آماده‌سازی واحدهای الکیلاسیون و ایزومر جهت راه‌اندازی، مشارکت در ساخت و تکمیل حوضچه خنثی‌سازی فاز 3 از جمله فعالیت‌های انجام شده سایر ادارات نگهداری و تعمیرات، با پذیرش رسالت جلوگیری از هرگونه وقفه در تولید فرآورده نفتی و تلاش در جهت تحقیق شعار مقام معظم رهبری در سال 93، به انجام رسیده است.

وی در پایان، از رفع نواقص مکانیکی واحد پساب صنعتی فاز3، تعمیر اضطراری برج خنک‌کننده فاز 3 و تعمیرات اساسی واحد تولید آب بدون املاح (R.O) فاز 3 به عنوان دیگر اقدامات ادارات نگهداری و تعمیرات در سال گذشته برشمرد.

 

 

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
2 + 4 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.