Block title
Block content
آغاز فعالیت آزمایشی واحد گوگردسازی جدید پالایشگاه آبادان
دوشنبه 31 فروردين 1394

به گزارش روابط عمومی، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در جمع کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان گفت: با تلاش شبانه‌روزی کارکنان پالایشگاه آبادان، فعالیت واحد گوگردسازی این پالایشگاه از واحدهای باقیمانده فاز 3 به صورت آزمایشی راه اندازی گردید.

مهندس سعید محجوبی روز 29 فروردین‌ماه در جشن موفقیت‌های سیستمی سال 93 شرکت پالایش نفت آبادان و تقدیر از کارکنان نمونه منتخب نظام پیشنهادها، سیستم‌های مدیریتی و HSE در محل باشگاه گلستان، اظهار کرد: مشاهده تلاش‌های بی‌شائبه همکاران و کسب موفقیت‌های پی‌درپی آنان در بخش‌های مختلف، ما را به یاد دوران تلاش و بازسازی در پالایشگاه آبادان می‌اندازد.

وی اضافه کرد: آنانی که خود به طور مستقیم درگیر این نحوه از کار هستند به درستی درمی‌یابند که دستیابی به موفقیت و افتخار چقدر نیازمند تلاش و مجاهدت است و امروزه کارکنان پالایشگاه آبادان آن را به خوبی به اثبات رساندند.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای تکمیل و راه‌اندازی واحدهای گوگردسازی و GPTU (تصفیه بنزین کت‌کراکر) جهت الحاق به چرخه کار و فعالیت، تصریح کرد: واحد گوگردسازی اکنون وارد مدار شده و گازهای آلاینده‌ای که قبلا منتشر می‌شد و قابل تحمل هم نبود اکنون به شکل گوگرد، تولید و به چرخه صنعت بازمی‌گردد.

رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت آبادان با بیان اینکه واحد GPTU (تصفیه بنزین کت‌کراکر) نیز تا یک ماه آینده راه‌اندازی می‌شود، گفت: با راه‌اندازی این واحد، قسمتی از بنزین یورو4 برای تامین مصرف کلان شهر اهواز و آبادان تولید خواهد شد.

مهندس محجوبی، دستیابی به این موفقیت‌ها را مرهون تلاش و پشتکار کارکنان پالایشگاه آبادان دانست و افزود: در سایه همدلی و همزبانی می‌توان به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
11 + 2 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.