Block title
Block content
سپاس نامه و تندیس طلایی چهارمین همایش مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت کشور به پالایشگاه آبادان اعطا شد.
چهارشنبه 6 شهريور 1398

 چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، پنجم شهریور ماه با حضور بیژن زنگنه، وزیرمحترم نفت و جمعی از مدیران صنعت نفت و کارشناسان حوزه مسئولیت اجتماعی در محل سالن همایش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برگزار شد.

شرکت پالایش نفت آبادان با فعالیت های مطلوب مسئولیت های اجتماعی در قبال محیط زیست و توسعه صنعت سبز، کاهش تولید و انتشار گازهای گلخانه ای به ویژه بازیابی گازهای ارسالی به مشعل ها با هدف کاهش میزان فلرینگ در چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی مورد توجه قرار گرفت و موفق به دریافت سپاسنامه و تندیس طلایی شد.

کسب موفقیت مسئولیت های اجتماعی شرکت در مجموعه شرکت های وزارت نفت به دلیل فعالیت های عمده و کلان در مسائل اصلی از جمله مساعدت موثر و فراگیر در امر مقابله با حادثه سیل با ارگان ها و سازمان های شهرستان آبادان، اقدام جهت کاهش موثر و عملیاتی آلاینده های زیست محیطی وهمچنین مشارکت در طرح تامین مالچ مورد نیاز کویر زدایی استان خوزستان، کمک به تأمین برق پایدار شهرستان و سایر مشارکت های گسترده در امور ورزش های همگانی و آموزشی شهرستان بوده است.

شایان ذکر است شرکت پالایش نفت آبادان برای دومین سال پیاپی موفق به دریافت تندیس طلایی مسئولیت اجتماعی صنعت نفت کشور شده است.

نوع: گزارش تصویری

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
3 + 11 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.