Block title
Block content
مدیر عامل جدید پالایشگاه آبادان
نقش تعیین کننده نیروی انسانی در افزایش تولید و بهره وری پالایشگاه
شنبه 2 تير 1397

مدیرعامل جدید پالایشگاه آبادان گفت: افزایش بهره وری، رشد شاخص های مهم و افزایش تولید با توجه و خدمت به نیروی انسانی شرکت امکانپذیر خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، سیدعلی اکبر میرقادری امروز (شنبه، 2 تیر) در جلسه تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید شرکت پالایش نفت آبادان افزود: بدون شک هرچه به منابع انسانی یک مجموعه توجه بیشتری شود، بهره وری نیز افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه این هدف با کمک همه کارکنان شرکت محقق خواهد شد، اضافه کرد: امیدواریم پالایشگاه آبادان به زودی به یک پالایشگاه نوین و سرآمد همچنان که در تاریخ خود داشته است، تبدیل شود.

میرقادری تاکید کرد: برنامه های آینده این پالایشگاه ادامه فعالیت های قبلی و با هدف افزایش تولید فرآورده سبک، کاهش فرآورده کم ارزش و ارزان، کاهش مصرف انرژی، افزایش بهره وری و ارائه خدمات بیشتر به نیروی انسانی به عنوان  یکی از اصلی ترین منابع شرکت خواهد بود.

وی با اشاره به دوران جنگ در شهر آبادان تصریح کرد: خوشبختانه از سال 71 که طرح بازسازی پالایشگاه از سوی نیروهای سایر پالایشگاه های کشور آغاز شد، تاکنون اقدامات بزرگی انجام شده است.

به گفته میرقادری البته همچنان مشکلات زیادی چه در شهر و چه پالایشگاه آبادان وجود دارد که به تدریج و همکاری مدیران شرکت و مدیران محلی رفع خواهد شد.

میرقادری با بیان اینکه ما در ایران الگوهای پالایشی پیشرفته ای داریم، گفت: پالایشگاهی مانند اراک تولید نفت کوره آن حداکثر، به ده درصد حجمی می رسد و محصولات بسیار باکیفیت در آن تولید می شود.

وی اظهار کرد: راه اندازی برخی واحدهای پیشرفته نظیر RCD، توسط نیروهای پالایشگاه آبادان انجام شد و اگر همکاری آنها نبود، راه اندازی این پالایشگاه که تولید بنزین آن هم اکنون روزانه 18 میلیون لیتر با استاندارد یورو 4 است، امکانپذیر نبود.

 

افزایش تولید، کاهش هزینه و انرژی و رضایت کارکنان در پالایشگاه آبادان

اسفندیار دائم الذکر مدیرعامل پیشین شرکت پالایش نفت آبادان نیز در این نشست گفت: افزایش تولید، کاهش هزینه ها، کاهش مصرف انرژی و رضایت کارکنان از جمله اهداف من در طی زمان فعالیتم در این شرکت  بوده است که تمام تلاش خود را برا تحقق آنها به کار بستم.

وی با اشاره به تاکید معاون وزیر نفت بر افزایش تولید بنزین در پالایشگاه آبادان از همان ابتدا، تصریح کرد: با رهنمودها و تبیین اهداف از سوی مهندس صادق آبادی توانستیم میزان تولید بنزین در این شرکت را از 9.5 میلیون لیتر در روز به 12 میلیون لیتر فعلی افزایش دهیم.

دائم الذکر همچنین به سیدعلی اکبر میرقادری، مدیرعامل جدید شرکت تبریک گفت و افزود:  ایشان از اساتید و  بزرگان صنعت نفت و پالایش کشور هستند که حضورشان در آبادان مایه خیر و برکت و پیشرفت و ترقی پالایشگاه خواهد بود.

وی از همه همکاران خود قدردانی و اظهار کرد: طی این مدت در کنار یکدیگر سختی ها و فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشتیم و برای رسیدن هدفمان  همکاری و تلاش زیادی کردیم.

دائم الذکر با بیان اینکه تصدی مهندس صادق آبادی در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی باعث تسریع اهداف این صنعت شده است،  خطاب به حاضران درنشست و کارکنان پالایشگاه ادامه داد: افتخار می کنم که حدود 25 سال در کنار شما فعالیت کردم، از همه تان حلالیت می طلبم و آرزوی توفیق و سلامت دارم.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
2 + 14 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.