Block title
Block content
نشست هماهنگی و بررسی راهکارهای همکاری شرکت پالایش نفت آبادان با دانشگاه آزاد اسلامی خرمشهر
پنجشنبه 20 آبان 1400

در نشست هم ‌اندیشی مشترک مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خر‌مشهر، راهکارهای همکاری مشترک در زمینه ارتباط صنعت ودانشگاه مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی ؛ این نشست با محوریت ارتباط صنعت و دانشگاه با حضور مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرمشهر ، مدیر منابع انسانی و آموزش ، مدیر گروه رشته مدیریت و جمعی و روسای پالایشگاه و دانشگاه آزاد خرمشهر برگزار گردید.

علیرضا امین  مدیر عامل پالایشگاه آبادان ضمن خیر مقدم به حاضرین و ابراز خرسندی از حضور اساتید گرانقدر در این شرکت گفت : سابق بر این اهمیت به آموزش کاربردی از جایگاه ویژه ای در مراکز آموزش عالی برخوردار بود و فارغ التحصیلان دانشگاه ها از آموزش همراه با تجربه بهره می بردند که در حال حاضر این موضوع مورد کم توجهی قرار گرفته است .

وی افزود : آموزش نیروی انسانی در پالایشگاه آبادان از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و با توجه به حضور نیروهایی با مدارک تحصیلی مختلف و همچنین نوع رابطه استخدامی ایشان عطف به برنامه ریزی های انجام شده مصوب کردیم که برای تمامی نیروهای غیر رسمی شاغل نیز برنامه ریزی های لازم در خصوص آموزش دوره های لازم و درج در پرونده ایشان صورت پذیرد.

ابراهیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خرمشهر در این نشست ، به تشریح توانمندی‌ها و ظرفیت‌های علمی این دانشگاه پرداخت و گفت: این نشست فرصت مناسبی برای برقراری و استحکام پیوند صنعت و دانشگاه است و می‌تواند ظرفیت‌های بالقوه این دو نهاد را بارور سازد. و همچنین به منظور تقویت و توسعه همکاری ها، دسترسی و بکارگیری دانش فنی و فناوری روزآمد در اجرای طرح های صنعتی، پژوهشی، مطالعاتی، توسعه ای، کاربردی، مشاوره ای و آموزشی این دانشگاه آمادگی لازم را در تمامی زمینه ها دارا می باشد.

در ادامه شریفی مدیرمنابع انسانی ضمن ارائه گزارش از وضعیت منابع انسانی سازمان  و ابراز امیدواری برای همکاری آتی عنوان نمود : پالا یشگاه آبادان یک سازمان آموزش محور است و آموزش های ضمن خدمت از اهمیت ویژه برخوردار است  و کارکنان این مجموعه از نظر سطح علمی و مدرک تحصیلی در بالاترین سطح می باشند .

در پایان طرفین از برپایی جلسات کارگروههای علمی و آموزشی جهت تهیه  پیشنویس و عقد تفاهم نامه علمی آموزشی در آینده نزدیک خبر دادند.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
10 + 1 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.