Block title
Block content
به میزبانی شرکت پالایش نفت آبادان برگزار گردید
نشست بررسی راهکاری‌های پیشگیری از آبگرفتگی‌های احتمالی و پس زدگی‌های فاضلاب در شهرستان آبادان
دوشنبه 17 آبان 1400

نشست بررسی راهکاری‌های پیشگیری از آبگرفتگی‌ها و پس زدگی فاضلاب در شهرستان آبادان با محوریت مدیریت بحران در بارندگی های احتمالی با حضور مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان ، مدیر کل بازرسی استان خوزستان ، مدیر عامل شرکت آبفا استان خوزستان ، شهردار آبادان ، مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان و جمعی از مدیران و روئسای پالایشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ؛ محمد آقاجری مدیرکل سازمان بازرسی استان خوزستان دراین نشست گفت: اگر همه مسئولان شهری وظیفه خود را باهماهنگی یکدیگر انجام دهند مشکلات آب‌های سطحی و پس زدگی‌های فاضلاب رفع خواهد شد.

محمد آقاجری با بیان اینکه پالایشگاه آبادان آمادگی خود را برای همکاری با شهرداری و آبفا اعلام کرده است افزود: باید از این همکاری به نحو شایسته بهره گرفت.

در ادامه علیرضا امین  مدیر عامل پالایشگاه آبادان  ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت :درسال گذشته به علت حجم زیاد بارندگی ها و آبگرفتگی معابر که باعث بروز مشکلات زیادی برای مردم گردید  پالایشگاه با تمام توان  در جهت رفع این مشکلات با تمام توان اجرای خود به این مسئله ورود کرد امسال نیز با توجه به شروع فصل بارندگی در صورت نیاز در کنار عزیزان برای رفع مشکلات احتمالی حضور خواهیم داشت.

وی افزود : در راستای مسئولیت های اجتماعی سازمان تعداد 4 دستگاه پمپ  در این هفته تحویل شهرداری شهرستان می گردد  و تعداد 4 پمپ و 4  ژنراتور  دیگر نیز بعد از اعلام مشخصات لازم از سوی کارشناسان محترم شهرداری خریداری و به ایشان تحویل خواهد گردید ، همچنین از تجهیزات موجود در پالایشگاه نیز به هنگام بارندگی  برای رفع مشکلات احتمالی استفاده خواهد شد.

ایشان ادامه داد : در خصوص لایروبی مسیر های دفع فاضلاب و آبهای سطحی  در حال برنامه ریزی برای اجرا با همکاری کارشناسان شهرداری آبادان در دو نقطه ی کنار پلیت و خیابان دبستان هستیم که بعد از کارشناسی و مشخص نمودن نوع عملیات اجرای این طرح ها آغاز خواهد شد. همچنین لایروبی هفت کیلومتر از مسیر کانال مسجد پیروز و منطقه بوارده به تانک فارم برعهده پالایشگاه آبادان می باشد.

شهردار آبادان هم در این نشست گفت: نقاط اساسی شهر در حوزه دفع آب‌های سطحی را شناسایی کردیم و تا ده روز آینده سعی می کنیم این نقاط را لایروبی کنیم.

 حمیدپور افزود: برای تکمیل لایروبی‌ و دفع آب‌های سطحی نیازمند تجهیزاتی هستیم که از استان درخواست شده است.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
3 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.