Block title
Block content
معاون وزیر نفت در امور پالایش تاکید کرد: ضرورت حمایت از کالای ایرانی همراه با کاهش ریسک استفاه از آنها
يكشنبه 16 ارديبهشت 1397

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش تاکید کرد: ضمن حمایت از تولید داخل باید به دقت و اطمینان واحدهای عملیاتی و کاهش ریسک ها توجه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی علیرضا صادق آبادی، مدیرعامل این شرکت در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه بیست و سوم صنعت نفت ضمن بیان این مطلب، گفت: برای حل مشکلات موجود باید هر دو طرف عرضه کننده و تقاضا کننده با یکدیگر همکاری کنند.

وی افزود: این بدان معنی است که عرضه کنندگان باید کالایی را ارائه کنند که از لحاظ کیفیت و قیمت قابل رقابت با نمونه های آن باشد و از دیگرسو تقاضا کنندگان هم باید ریسک ها را کاهش دهند و دقت کنند اطمینان واحدهای عملیاتی کاهش نیابد و همچنین هزینه اضافی ایجاد نشود.

صادق آبادی با اشاره به نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری، ادامه داد: انتظار می رود که سازندگان و تامین کنندگان تجهیزات بتوانند قابلیت رقابت نه تنها در بازار ایران بلکه در بازارهای بین المللی را کسب کنند.

وی به قراردادهای آی پی سی و امکان شریک شدن شرکتهای ایرانی با خارجی  در این نوع قراردادها اشاره کرد و افزود: حال که چنین فرصتی از سوی وزیر نفت فراهم شده، شرکتهای ایرانی باید از آن استفاده کنند و از طریق همکاری با شرکتهای دانش بنیان و به روز کردن خود بتوانند کیفیت تولیدات خود را افزایش بخشند تا بتوانند در بازارهای بین المللی نیز رقابت کنند.

وی تاکید کرد: اینکه بخواهیم بطور آمرانه استفاده از کالای داخلی را در دستور کار قرار دهیم  که آن کالا قابل رقابت و کیفیت  نیست، قطعا در آینده اقتصاد ملی، به سود کشور نخواهد بود.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
11 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.