Block title
Block content
مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان برگزار شد
پنجشنبه 9 دى 1400

به گزارش روابط عمومی؛این مراسم که با حضور معاون وزیر نفت ،امام حمعه آبادان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان ، جمعی از مسئولان شهری و مدیران و کارکنان پالایشگاه آبادان برگزار شد.
 
معاون وزیر نفت در این مراسم ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی و لزوم هوشیاری بیش از پیش در مورد نفوذ و تحریم های دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی و همراهی همه مسئولان و دولتمردان همسو با تدابیر و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی جهت خنثی نمودن نقشه های شوم استکبار جهانی تاکید نمودند
 
وی افزود: حضور کارکنان صنعت نفت خصوصاً شرکت پالایش نفت آبادان در همه برهه‌ های انقلاب اسلامی در استکبار ستیزی چشمگیر بوده است.
در آبادان اتفاقات و پروژه های بسیاری به سرانجام رسیده اند که خطوط انتقال لوله به بندر صادراتی، واحد ۸۵ ، واحد بنزین سازی و طرح تثبیت ظرفیت پالایشگاه از مصادیق این اقدامات می باشد که به همت همین کارکنان بوده و بهره گیری از تخصص و ظرفیت های ایشان زمینه ساز تکمیل و ذخیره ارزش افزوده را فراهم ساختند ، انشاالله ما بتوانیم با کمک تمامی عزیزان و مسئولین این پروژه های ناتمام را با استفاده و بهره گیری ازمنابع و ظرفیت های قانونی و معافیت های مالیاتی به سرانجام برسانیم.
همچنین در مورد طرح پالایشگاه خوزستان در دولت قبل تمام منابع مالی را مسدود کردند اما در دولت جدید رویکرد تغییر کرده و هدف گذاری شده تا پیشرفت اقتصادی این استان را در سال های آینده شاهد باشیم و به ترتیبی این استان را از محرومیت دور کنیم .
سالاری افزود: در مسئولیت های پالایشگاه همواره حضور داشتیم و بندهای قانونی داریم ، مدیرعامل پالایشگاه آبادان نیز باید با تمام ظرفیت ها و امکانات پالایشگاه آبادان را برای توسعه زیر ساخت های شهری به کار گیرد تا وجود این ساختار عظیم اقتصادی در شهرستان نمود پیدا کند.
او ادامه داد:در این چند دهه در پالایشگاه آبادان مدیر بومی نداشتیم و این ظرفیت حالا ایجاد شده تا از یک مدیر بومی که کاملا به مشکلات واقف است را در راس هدایت این مرکز نفتی قرار دادیم تا به سرعت شاهد برطرف کردن این عقب ماندگی در توسعه شهری و اجتماعی باشیم.
  
امین مدیر عامل پیشین پالایشگاه آبادان نیز با اشاره به تاثیر تحریم ها در مدیریت این پالایشگاه گفت: مدیریت منابع و سرشکن کردن هزینه ها باعث شد تا چرخ تولید و رونق اقتصاد کشور به حرکت خود ادامه دهد.
 
مدیر عامل پالایشگاه آبادان هم گفت: تمام توان خود را برای پیشرفت و توسعه پالایشگاه آبادان که مرکز اقتصاد نفتی کشور به کار میگیریم و تلاش می کنیم تا تاثیر تحریم ها را به کمترین درجه برسانیم.
 
حکیم قیم ادامه داد:با استفاده از تمام ظرفیت های موجود و نیروهای متخصص انسانی هدف گذاری کردیم تا پالایشگاه آبادان را به سطح اول تولید فراوردهای نفتی برگردانیم.
 
او افزود:راه اندازی فاز ۲ پالایشگاه در آینده نزدیک علاوه بر ارتقای سطح کیفی تولیدات پالایشگاه آبادان موجب اشتغال بیشتر در این شهرستان خواهد شد .
 
مدیر عامل پالایشگاه آبادان اضافه کرد:در ۳۰ سال گذشته نگاه به پالایشگاه درون سازمانی بوده و کمتر به مسئولیت های اجتماعی خود توجه کرده اما با ورود تیم جدید رویکرد نیز تغییر خواهد کرد و پالایشگاه آبادان در عمران و بازسازی و بهسازی نقش محوری و کلیدی ایفا خواهد کرد.
 
در پایان این مراسم از خدمات مهندس امین مدیرعامل پیشین پالایشگاه آبادان تقدیر و تشکر صورت گرفت و هدایایی به رسم یادبود به ایشان تقدیم شد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
9 + 9 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.