Block title
Block content
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت پالایش نفت آبادان و دانشگاه صنعت نفت
چهارشنبه 26 خرداد 1400

مراسم امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی، آزمایشگاهی و امور پایان نامه های تحصیلات تکمیلی فی ما بین شرکت پالایش نفت آبادان و دانشگاه صنعت نفت در تاریخ 23/03/1400 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی این مراسم با حضور آقایان علیرضا امین مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان ، یوسف شمسایی، ناصر شریفی، قاسم خواجه وندی و مسعود نعمت اللهی از شرکت پالایش نفت آبادان و دکتر رضا مسیبی بهبهانی نماینده دانشگاه صنعت نفت و حسن بهبهانی از دانشگاه صنعت نفت و به میزبانی پالایشگاه آبادان برگزار گردید.

در این مراسم آقای مهندس امین ضمن خوش آمدگویی  به حاضرین با تاکید بر ارتباط هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه، دانشگاه صنعت نفت را بعنوان مرجع علمی با پیشینه ای پربار توصیف و حمایت از دانشجویان دانشگاه صنعت نفت را از اولویت های شرکت پالایش نفت آبادان دانستند و امضای این تفاهم نامه را گامی در جهت توسعه فعالیت های علمی و پژوهشی پالایشگاه و دانشگاه دانستند. در ادامه آقای دکتر بهبهانی نیز با ابراز خرسندی از امضای تفاهم نامه همکاری های پژوهشی با شرکت پالایش نفت آبادان، دانشگاه صنعت نفت را عضو جدایی ناپذیر خانواده بزرگ وزارت نفت دانستند و فعالیت های برجسته ی مشترک دانشگاه با همکاری شرکت های  وابسته به  وزارت نفت و حل چالش های صنعت نفت را بعنوان گواه این ادعا بیان کردند.

آقای مهندس شمسایی رئیس واحد پژوهش و فناوری شرکت پالایش نفت آبادان نیز نسبت به اجرایی شدن این تفاهم نامه تاکید داشتند و ابراز امیدواری کردند موانع موجود با همکاری و مساعدت لازم برطرف گردد.

در پایان مراسم، تفاهم نامه همکاری های آموزشی، پژوهشی، آزمایشگاهی و امور پایان نامه های تحصیلات تکمیلی که در یازده ماده و سه پیوست تنظیم شده بود به امضای آقایان علیرضا امین و رضا مسیبی بهبهانی از طرف رئیس دانشگاه صنعت نفت رسید.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
8 + 11 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.