Block title
Block content
کمک پالایشگاه آبادان به دانشکده علوم پزشکی
مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان از واریز مبلغ 20 میلیارد ریال به حساب دانشکده علوم پزشکی آبادان برای خرید دستگاه ونتیلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی) خبر داد.
چهارشنبه 28 اسفند 1398

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان از واریز مبلغ 20 میلیارد ریال به حساب دانشکده علوم پزشکی آبادان برای خرید دستگاه ونتیلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، مهندس علیرضا امین گفت: این اقدام در راستای مقابله با کرونا ویروس و انجام مسئولیت های اجتماعی، توسط شرکت پالایش نفت آبادان انجام شده است.

وی با بیان اینکه شرکت پالایش نفت آبادان از همان ابتدا با تشکیل کمیته بحران و برگزاری جلسات متعدد، تصمیمات مهمی را در جهت اجرای پروتکل های بهداشتی با بهره گیری از تمامی پتانسیل های موجود در این شرکت، گام های موثری را در جهت مقابله با کرونا ویروس برداشته است، اظهار کرد: 6 هزار و 500 ماسک و مواد ضدعفونی در میان کارکنان و واحدهای این شرکت توزیع و 750 ماسک N95 و 400 لیتر الکل به بیمارستان طالقانی آبادان (بیمارستان مرجع در کرونا) اهدا شد.

مهندس امین، تصریح کرد: به منظور مقابله با انتشار و شیوع بیماری کرونا در منطقه،  کار ضدعفونی خیابانها و معابر شهری توسط نیروهای بسیج و آتش نشانی شرکت پالایش نفت آبادان با استفاده از ۵ دستگاه ماشین مجهز به مخازن ۱۰۰۰ لیتری و ۱۰ نفر از عزیزان مجهز به پمپ های ۱۰ لیتری سیار از ۱۰ روز پیش تا کنون در حال انجام می باشد.

گفتنی است سهم اختصاص داده شده به پالایشگاه آبادان بمبلغ 20 میلیارد ریال جهت خرید 10 دستگاه تنفس مصنوعی ، امروز توسط پالایشگاه آبادان به حساب دانشکده علوم پزشکی آبادان واریز شد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
3 + 2 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.