Block title
Block content
مانور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا در شرکت پالایش نفت آبادان
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان مانور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا با هدف کسب آمادگی و نحوه مقابله با این بیماری در شرکت پالایش نفت آبادان برگزار شد.

مهندس امین مدیرعامل پالایشگاه آبادان دررابطه با برگزاری مانور واكنشي در مقابله با ويروس كرونا گفت: به منظور ارتقاء سطح عملکرد کارکنان در شرایط اضطراری و ایجاد آمادگی جهت رسیدگی به موقع به کارکنان مشکوک و همچنین شناسایی نقاط بهبود ، این مانور طبق استانداردهای بهداشتی با حداقل نیرو در شرایط کاملا ایمن برگزار گردید.

مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان بر آمادگی کامل و بسیج امکانات تمامی واحدهای ادارای و عملیاتی این شرکت برای مبارزه با شیوع احتمالی این ویروس در منطقه تأکید کرد و افزود: این مانور با مشارکت تیم های ادارات HSE ، حراست ، بسیج ،درمانگاه طب صنعتی ، روابط عمومی و حضور جمعی از مدیران و روئسا براساس سناریوی از پیش تعیین شده با صد درصد موفقیت در اجرا انجام و نقاط ضعف و قوت شناسایی و آنالیز گردید.

ایشان افزود : از اهداف این مانور می توان به حفظ آمادگی در مقابله باکرونا - هماهنگی دستگاه های اجرایی -تبیین مدیریت واحدها - ارزیابی برنامه آمادگی و مقابله - افزایش آگاهی مدیران و کارکنان- ارزیابی کارآیی افراد ، تجهیزات ،تکنیکها و فرآیندها - ارزیابی آموزش های صورت گرفته و اصلاح آن - تشخیص خلاء های کارکردی و آزمایش تجهیزات خریداری و اضافه شده به شرکت را عنوان نمود.

گفتنی است اولویت اصلی شرکت پالایش نفت آبادان، حفظ سلامت مردم ،کارکنان و خانواده های محترم ایشان و به حداقل رساندن شیوع و پیشگیری ویروس کورنا می باشد و  به همین دلیل در جهت انجام اقدامات پیشگیرانه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد نمود.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
5 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.