Block title
Block content
افتخاری دیگر برای پالایشگاه آبادان
طرح های برتر کارکنان پالایشگاه آبادان در اولین نشست تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات صنعت نفت
دوشنبه 21 تير 1400

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، در اولین نشست تخصصی مجازی اقدامات برجسته حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات صنعت نفت، دو طرح از پالایشگاه آبادان با دریافت لوح تقدیر در میان هفت طرح برتر جای گرفتند.

فرزاد بانشی و احمد رادمهر با طرح های «داشبورد مدیریت فرایندهای شرکت پالایش نفت آبادان» و همچنین «سامانه اطلاعات مدیریت عملیات (سامع) شرکت پالایش نفت آبادان» پس از معرفی طرح های برگزیده موفق به دریافت گواهی حضور در نشست تخصصی شدند.

در این نشست که در 25 خرداد و با حضور فلاحتیان معاون برنامه ریزی و همچنین مدیر فناوری اطلاعات وزارت نفت و مدیران ICT چهار شرکت اصلی برگزار شد بانشی و رادمهر به معرفی طرح های خود پرداختند.

اولین نشست تخصصی مجازی اقدامات برجسته حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات صنعت نفت با رویکردهای 1. دولت الکترونیک 2. آمار و اطلاعات 3. سیاستگذاری و برنامه ریزی و با مجوز شورای راهبری توسعه مدیریت صنعت نفت در معاونت برنامه ریزی وزارت نفت در پاییز 1399 برگزار شد.

قرار است طرح های کارکنان پالایشگاه آبادان همراه با دیگر طرح های پذیرفته شده با توجه به ماهیت آن در نشریات و وبگاه های مرتبط صنعت نفت منتشر و سه طرح برتر در قالب گزارش ویژه به مقام عالی وزارت ارائه شوند.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
10 + 5 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.