Block title
Block content
دبیرستان دخترانه پالایشگاه آبادان، بهاری شد
طرح غنی سازی اوقات فراغت در تابستان داغ
پنجشنبه 10 شهريور 1401

دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه پالایشگاه آبادان از حضور علاقه مندان دوره های آموزشی طرح اوقات فراغت، در تابستان داغ ١۴٠١ رنگ و بوی بهاری گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، با آغاز طرح غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده کارکنان و دیگر شهروندان از ٢٢ مردادماه در دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه پالایشگاه و مکان های اختصاص یافته دیگر، یادگیری با تفریح تابستانی همراه شد.
در این طرح برای بانوان علاقه مند، آموزش رشته‌های طراحی، عکاسی، مکالمه زبان انگلیسی، خیاطی، چرم سازی، شیرینی پزی، تئاتر و سرود در نظر گرفته شده است.
دختران در رشته های نقاشی، موسیقی، محاسبات ذهنی، خوشنویسی، مکالمه زبان انگلیسی، رایانه، زیورآلات، تئاتر و سرود، تابستان خود را به سودمندترین شکل، سپری می کنند.
آقایان هم در رشته‌های طراحی، عکاسی، خوشنویسی، مکالمه زبان انگلیسی، تعمیر تلفن همراه، موسیقی، تئاتر و سرود، آموزش می بینند.
پسران نیز در زمینه نقاشی، محاسبات ذهنی، ماکت سازی، مکالمه زبان انگلیسی، موسیقی، تئاتر و سرود به تجربه اندوزی می پردازند.
همچنین برای رفاه حال مادران شرکت کننده در این طرح، امکان نگهداری فرزندان خردسال زیر ۵ سال و برای هنرجویانی که وسیله شخصی برای جابجایی ندارند سرویس رفت وآمد فراهم شده است.
پخش زنده کارگاه های آموزشی از فضای مجازی، مسابقات فرهنگی ویژه هر گروه سنی، مسابقات خانوادگی که در آن هر خانواده به شکل گروهی شرکت دارند و نشست های ادبی و هنری از برنامه های جانبی این طرح است.
١٣٣ دختر، ١١٠ بانو، ٨۵ پسر و ٣٩ آقا و در مجموع ٣۶٧ نفر در طرح اوقات فراغت امسال شرکت کرده اند.
این طرح در راستای هدفمندسازی و تقویت بنیه علمی‌ فرهنگی و هنری دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه و استفاده بهینه خانواده کارکنان و دیگر همشهریان از اوقات فراغت تابستانی، از سوی روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان برنامه ریزی و به اجرا درآمده است

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
1 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.