Block title
Block content
در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل قدیم و جدید شرکت پالایش نفت آبادان
ضرورت افزایش کمی و کیفی تولید بنزین در پالایشگاه آبادان
شنبه 2 تير 1397

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش از افزایش و استمرارتولید  بنزین آلکیلات(سبز) و همچنین افزایش کیفیت تولید بنزین به استاندارد یورو 4 در پالایشگاه آبادان به عنوان رویکرد جدید این شرکت نام برد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، علیرضا صادق آبادی امروز (شنبه، 2 تیر) در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید پالایشگاه آبادان گفت: باید بتوانیم بخش قابل توجهی از تولید بنزین پالایشگاه آبادان را به یورو 4 تبدیل کنیم و همچنین میزان تولید بنزین آلکیلات را به روزانه 2.5 میلیون لیتر برسانیم.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به تغییر مدیریت پالایشگاه آبادان، افزود: امیدواریم اجرای فاز دوم پالایشگاه را شتاب بيشتري بگيرد و فاز چهارم نیز تعیین تکلیف شود.

وی درباره علی اکبر میرقادری، مدیرعامل جدید این شرکت گفت: باید از تجربیات ایشان در کنار سایر مدیران این پالایشگاه بهره برد تا به اهداف مورد نظر دست یافت.

او افزود: اقای میرقادری که چندی مدیرعامل پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند با عنوان به روز ترین و پیچیده ترین پالایشگاه ایران بوده اند، می توانند تجربیات ارزشمندی را در آبادان بكار گيرند.

صادق آبادی با قدردانی از اسفندیار دائم الذکر، مدیر عامل پیشین این شرکت تصریح کرد: ایشان در افزایش تولید ظرفیت بنزین پالایشگاه آبادان زحمات زيادي كشيدند که نتیجه آن نیز افزایش تولید شرکت از متوسط روزانه 9.5 میلیون لیتر به حدود روزانه 12 میلیون لیتر در حال حاضر است.

وی با بیان اینکه اعداد و ارقام بيانگر عملكرد افراد هستند ،گفت: از همان ابتدا از ایشان درخواست کردم که ظرفیت تولید به بالاترین سطح ممکن برسد که خوشبختانه این مهم هم اکنون میسر شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه پالایشگاه آبادان یکی از قدیمی ترین پالایشگاه های ایران است و بخشی از تاریخ صنعت نفت کشور محسوب می شود، تاکید کرد: این شرکت باید به بهترین نحو ممکن و مجددا به یک پالایشگاه مدرن تبدیل شود.

به گفته وی اجرای طرح توسعه فاز دوم پالایشگاه باید روند سریعی طی کند و با اجرای فاز چهارم نیز باید بتوان این پالایشگاه را به یک بنگاه با بهترین و اقتصادی ترین محصولات تولیدی تبدیل کرد.

بر اساس این گزارش امروز (شنبه، 2 تیر) مراسم تودیع و معارفه اسفندیار دائم الذکر، مدیرعامل پیشین و علی اکبر میرقادری، مدیرعامل جدید شرکت پالایش نفت آبادان در محل این شرکت و با حضور علیرضا صادق آبادی، و اعضاي هيأت مديرهپالايشگاه آبادان و جمعي از مديران آن برگزارشد.

 

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
15 + 2 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.