Block title
Block content
سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان: نگاهمان به قهرمانی است/ استفاده از بازیکنان بومی استراتژی باشگاه نفت آبادان
سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: قهرمانی در لیگ هدفمان است و برای رسیدن به آن تمام تلاشمان را به کار می گیریم.
دوشنبه 29 دى 1399

به گزارش خبرنگار باشگاه رسانه نفت آبادان، نرگس علوانی در جمع خبرنگاران با قدردانی از حمایتشان از فوتسال بانوان، اظهار کرد: در حال حاضر کار قرعه کشی انجام شده و ۲۶ دی ماه آغاز بازی های لیگ برتر است.

وی با بیان اینکه مسابقات امسال میان دو گروه برگزار می شود که از هر گروه دو تیم صعود و به پلی آف می روند، افزود: امسال نیز با تدابیر اندیشیده شده از سوی باشگاه و مدیرعامل، توانستیم نسبت به پارسال بازیکنان بهتری را جذب کنیم. پارسال جوانگرایی کردیم که نتیجه مثبتی نیز در پی داشت.

وی تصریح کرد: سعی مان آن است که امسال نیز با بهره گیری از توان بازیکنان جوانمان در کنار یک سری از بازیکنان بزرگسال و باتجربه بتوانیم به پلی آف صعود کنیم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان یادآور شد: اگر چه خوشبختانه یا متاسفانه در گروهی قرار داریم که چهار تیم برای صعود تلاش مجدانه ای دارند اما ما دست از تلاش و سختکوشی برای پیروزی در گروه، صعود به مرحله پلی آف و کسب نتیجه مطلوب آن هم با بهره گیری از بازیکنان جوان و باتجربه برنمی داریم.

علوانی با اشاره به آغاز دوهفته ای تمرین های تیمش آن هم با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی مربوط به کرونا گفت: قرار بود مسابقات به شکل متمرکز برگزار شود اما ظاهرا با نپذیرفتن برخی باشگاه ها، مسابقات امسال به شکل رفت و برگشت برگزار می شود که به این ترتیب ما ۶ بازی رفت و ۶ بازی برگشت را برگزار می کنیم.

وی افزود: با توجه به استراتژی باشگاه مبنی بر تمرکز بر استفاده از بازیکنان جوان خوزستانی در کنار سه یا چهار بازیکن دیگر امید می رود که حفظ این بازیکنان گام بزرگی برای پالایش نفت در کسب موفقیت ها باشد.

به گفته وی میانگین سنی بازیکنان به جز یک بازیکن زیر ۲۶ سال است ضمن اینکه دو بازیکن ملی پوش زیر ۲۰ سال یکی خوزستانی و دیگری اراکی نیز در تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان مشغول بازی هستند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان اظهار کرد: خوشبختانه امسال هر آنچه را که خواسته ایم باشگاه مهیا کرده و توانستیم ۷ بازیکن مدنظرمان را جذب کنیم. تمام تلاشمان آن است تا ضمن رسیدن بازیکنان به هماهنگی مدنظر بتوانیم به هدف قهرمانی که به آن می اندیشیم نیز برسیم بنابراین از مسؤلان و مردم می خواهیم تا برای رسیدن به این مهم قدری صبوری کنند تا بتوانیم نتیجه در خور شأن پالایش را به دست آوریم.

علوانی تصریح کرد: جذب و استفاده از توان بازیکن بومی در دستور کار ما قرار دارد و به آن نیز عمل کرده ایم به نحوی که به جز ۴ بازیکن مابقی بومی هستند.

وی یادآور شد: خوزستان استعدادهای ورزشی زیادی به ویژه در بحث فوتبال دارد و یکی از همین جوانان زیر ۱۹ سال که در تیم ملی هم عضویت دارد در آبادان توپ می زند و این جزو افتخارهای ما است ضمن اینکه در بحث پایه هم کار می کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: در هنگام انجام تمرین ها تمام موارد از سوی بازیکنان رعایت می شود و امیدواریم هیچ فردی به این بیماری مبتلا نشود و مسابقات با شادابی و خوشی به پایان برسد.

*فرزانه یحیی آبادی خبرنگار باشگاه رسانه نفت آبادان

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
1 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.