Block title
Block content
دیدار مدیرعامل پالایشگاه آبادان و هیئت همراه با امام جمعه
يكشنبه 9 آبان 1400

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان و هیئت همراه شنبه 8 آبانماه ماه با امام جمعه شهرستان آبادان دیدار کردند.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان در این دیدارضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام غبیشاوی به ارائه گزارشی از روند پروژه های اجرا شده، در دست اجرا و ظرفیت تولیدات پالایشگاه پرداخت .

در ادامه مهندس امین با اشاره به جایگاه ویژه نیروی انسانی و حفظ کرامت ایشان در پالایشگاه به ارایه توضیحاتی در خصوص اجرای طرح طبقه بندی مشاغل به عنوان اولین شرکت پایلوت در سطح وزارت نفت پرداخت و عنوان نمود : در این شرکت توجه ویژه به وضعیت معیشتی کارکنان از دغدغه های اصلی مدیران می باشد و در جهت رعایت عدالت در پرداخت و بالابردن سطح کیفی و رفاه عمومی تمامی همکاران از هیچ اقدامی فرو گذار نخواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین غبیشاوی ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه ، گفت :کار شما عزیزان در این صنعت و همچنین در مسائل اقتصادی و اجتماعی حکم جهاد را دارد و این کاری که در زمینه اجرای طرح طبقه بندی صورت پذیرفته نزدیک شدن به عدالت می باشد.

ایشان افزود : پسوند آبادان پالایشگاه است و از دیر باز منبع ارتزاق مردم بوده است  . ایران اسلامی دارای ظرفیت های بالایی است و با استفاده از این ظرفیت ها و استعداد های جوانان این مرز و بوم با یاری خداوند از تحریم ها عبور خواهیم کرد .

در ادامه مهندس رشیدی رئیس روابط عمومی به ارائه گزارش در خصوص نقش و عملکرد این واحد صنعتی در زمان دفاع مقدس در پیشگیری از سقوط شهر پرداخت و در ادامه گزارش چکیده ای از اقدامات صورت گرفته در بخش ستاد اقامه نماز و مساجد تحت پوشش شرکت پالایش نفت آبادان از هدف گذاری و تشکیل جلسات تخصصی با صاحب نظران بخش فرهنگی به منظور جذب مخاطبان جوان و خانواده های ایشان با رویکرد علمی جهت رسیدن به هدف اصلی که همانا نماز می باشد در این بخش خبر دادند.

در پایان مدیر عامل پالایشگاه از حجت الاسلام و المسلمین غبیشاوی برای بازدید از این مجتمع عظیم صنعتی و دیدار با همکاران پالایشگاه آبادان دعوت به عمل آوردند.

برچسب اخبار: امام جمعه دیدار
دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
4 + 3 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.