Block title
Block content
به منظور بالا بردن ضريب آمادگی نيروهای حراست
دوره آموزشی سالانه تیراندازی با اسلحه سازمانی کارکنان حراست شرکت پالایش نفت آبادان برگزار گردید
دوشنبه 20 آبان 1398

به منظور بالا بردن ضريب آمادگی دفاعی نيروهای حراست جهت دفاع همه جانبه از تاسيسات پالايشگاهي دوره آموزشی و تمرین تیر اندازی کارکنان حراست شرکت پالایش نفت آبادان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي شرکت پالایش نفت آبادان ، پاپایی رئیس حراست پالایشگاه آبادان در این خصوص اظهار داشت: اجراي آموزش تيراندازي سالانه توسط حراست پالایشگاه آبادان برنامه ريزي و اجرا مي شود ، اداره حراست به عنوان چشم بیدار و صیانت کننده از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در حفاظت از تاسیسات وزارت نفت ملزم به اجرای اين دوره آموزشي جهت کارکنان حراست می باشد و بدون شك اين دوره آموزشي به تقويت دانش عمومي وفني كاركنان حراست كمك موثري خواهد داشت وآنها را براي ادامه خدمت با انگيزه تر وآماده تر خواهد نمود.

رئیس حراست شركت پالايش نفت آبادان افزود: بالا بردن ضريب آمادگي دفاعي و جسمانی نيروهاي حراست به صورت مستمر و مطابق با تقویم آموزشی سازمان حراست وزارت جهت دفاع همه جانبه از تاسيسات پالايشگا هي از ديگر اهداف برگزاري اين دوره آموزشي می باشد و به زودی دوره های آمادگی جسمانی و دفاع شخصی نیز برگزار خواهد گردید.

پاپایی سطح برگزاري اجراي تيراندازي وآموزش نيروهاي حراستي در اين دوره را تا كنون بسيار خوب توصيف كرد و تصريح نمود: با توجه به اينکه کارکنان حراست در مواقع ضروري با اسلحه سروکار دارند، آموزش تيراندازي به آنها براي استفاده از اسلحه سازمانی و همچنين ارزيابي آنان امري ضروري می باشد.

گفتني است شرکت در دوره های آموزش و تمرین با اسلحه در دو سطح اسلحه کلاشینکف و کلت کمری مطابق با استاندارد هاي آموزشی همه سالیه طبق برنامه ریزی های آموزشی در حراست شرکت پالایش نفت آبادان برگزار می گردد.

شایان ذکر است مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان و جمعی از مدیران و روئسای ادارات به عنوان میهمان از دیگر حاضرین شرکت کننده  در این دوره بودند که به آموزش و تیر اندازی با اسلحه پرداختند.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
6 + 7 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.