Block title
Block content
برای نخستین بار در هم اندیشی مهندسی معکوس و بومی سازی پمپ های پالایشی
دانش بنیان ها با فراخوان پالایشگاه آبادان گردهم آمدند
يكشنبه 13 شهريور 1401

برای نخستین بار شرکت های دانش بنیان سراسر کشور با فراخوان پالایشگاه آبادان در هم اندیشی مهندسی معکوس و بومی سازی پمپ های پالایش گردهم آمدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، سمینار یک روزه مهندسی معکوس و بومی سازی پمپ های پالایشی با حضور شرکت های دانش بنیان از سراسر ایران برگزار شد.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان در این هم اندیشی اظهار کرد: پالایشگاه آبادان شاهد بزرگترین رخداد ملی در خصوص ساخت تجهیزات و قطعات یدکی مطمئن صنایع نفت است.
حکیم قیم افزود: امروز شرکت پالایش نفت آبادان با ارائه مدلی مطمئن برای ساخت تجهیزات و قطعات یدکی به شرکت‌های دانش ‌بنیان و فناور در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین قدم بزرگی در راه توسعه صنایع ساخت تجهیزات و به کارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی ها در این زمینه به همراه اشتغالزایی نیروهای متخصص کشور برداشته است.
قیم با بیان اینکه این روش، حاصل بیش از سی سال تحقیقات، تجربه و آزمون است که بعد از گذراندن یک دوره ده ساله آزمایشی به مرحله فراگیر رسیده اظهار امیدواری کرد: امیدوارم با مشارکت گسترده شرکت های متخصص، فناور و دانش بنیان سطح کشور و با تکیه بر دانش بومی بتوانیم این حرکت را با قوت شروع کنیم و کم کم در گستره صنایع نفت ایران گسترش دهیم و بتوانیم با مدلی که ارائه شد آینده مطمئنی را برای سرویس دهی به تجهیزات و فرایند کشور ارائه دهیم.
مدیرعامل پالایشگاه آبادان ادامه داد: بعد از سه دهه تحریم های ظالمانه به نقطه ای رسیده ایم که الان می توانیم زمینه ساز حرکتی نوین برای صادرات تجهیزات و قطعات خود به کشورهای دوست و همسایه باشیم و امیدواریم که این سمینار قدمی در همین راستا باشد.
برپایی اولین هم اندیشی مهندسی معکوس و بومی سازی پمپ های پالایشی از سوی شرکت پالایش نفت آبادان بر اساس منویات مقام معظم رهبری در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و با رویکرد حمایت از شرکت های دانش بنیان داخلی با تکیه بر دانش و تجربه جوانان و نخبگان کشور به منظور برآوردن نیازهای تعمیراتی و استفاده از قطعات یدکی، انجام شد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
10 + 8 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.