Block title
Block content
جشن تقدیر از کارکنان تلاشگر ، دانشکاران برتر و نمایندگان فعال سو کمیسیون ارزشیابی اسناد و مدارک شرکت پالایش نفت آبادان برگزار شد
پنجشنبه 10 اسفند 1396

به گزارش روابط عمومی، جشن تقدیر از کارکنان تلاشگر ، دانشکاران برتر و نمایندگان فعال سو کمیسیون ارزشیابی اسناد و مدارک عصر  چهارشنبه 9 اسفند ماه  در محل سینما نفت آبادان، برگزار شد.
این مراسم که با حضور مدیریت ارشد و روئسای واحدهای مختلف پالایشگاه و استقبال گسترده همکاران و خانواده های ایشان برگزار گردید .
در ابتدای این مراسم مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان با خوشامدگویی به حاضران و تقدیر و تشکر از حضور ایشان هدف از برگزاری این آیین را قدردانی از اقدامات و تلاش‌های شایسته و ارزشمند تلاشگران این شرکت در راستای اعتلای نام پالایشگاه و دستیابی به اهداف شرکت عنوان کرد.
دائم الذکر با قدردانی از تمامی کارکنان عملیاتی، ستادی، تعمیراتی و خدماتی افزود: پالایشگاه آبادان یک برند است و با توجه به تلاشهای شما همکاران در بخش های مختلف انشالله با راه اندازی فاز 2 و نوسازی واحد های پالایشگاه و تولید محصولات یورو 5 گامی بزرگ به سوی پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی خواهیم برداشت این امر محقق نشده است بجز با همت و تلاش عزیزان و کارکنان پالایشگاه آبادان که همگی تلاشگر و نمونه هستند.
در ادامه آقای شریفی مدیر منابع انسانی و آقای خواجه وندی رئیس واحد پژوهش و توسعه منابع انسانی  به تشریح جزئیات دستاوردها، عملکرد و نحوه انتخاب کارکنان تلاشگر ، دانشکاران برتر و نمایندگان سو کمیسیون ارزشیابی پرداختند.
در این مراسم از روز 1 آبان به عنوان روز دانش در شرکت پالایش نفت آبادان و همچنین از کتاب شماتیک فرآیند های اجرایی ادارات مدیریت منابع انسانی رو نمایی گردید. 
این آیین باشکوه با اهدای لوح تقدیر به 175 نفر از کارکنان تلاشگر ، دانشکاران برتر و نمایندگان فعال سو کمیسیون و کمیسیون ارزشیابی اسناد و مدارک به پایان رسید.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
10 + 10 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.