Block title
Block content
تقدیر از خدمات مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان به عنوان فعال عرصه سلامت
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401

  به گزارش روابط عمومی ؛ مراسم بزرگداشت فعالان سلامت  هفته سلامت ۱۷ لغایت۲۳اردیبهشت ماه با شعار سلامت ما سلامت سیاره ما در روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ الی ۱۲ در سالن اجتماعات معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی آبادان با حضور امام جمعه محترم شهرستان آبادان حجه السلام غبیشاوی ،سرهنگ احمدی فرمانده سپاه آبادان ، فرمانده هان سپاه ناحیه خرمشهر و شادگان و معاونین دانشگاه علوم پزشکی ،مدیران صنایع  و ادارات شهرستان های آبادان ،خرمشهر و شادگان ، سازمان های مردم نهاد و جمعی از کارکنان دانشگاه بر گزار گردید . 
در این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان اظهار داشت موفقیت در زمینه  پیشگیری و قطع زنجیره کرونا و واکسیناسیون با همکاری بسیار خوب سازمان ها و شرکت ها و تلاش مضاعف کادر بهداشت و درمان محقق شده است . معاونت محترم بهداشت نیز  بیان داشتند به توجه به کاهش همه گیری ویروس کرونا  پوشش حداکثر خدمات بهداشتی و ارتقاء شاخص بهداشتی بخصوص بخش بیماری های غیر واگیر و مزمن در دستور کار است .
در انتهای این مراسم از مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان به عنوان فعال عرصه سلامت تقدیر بعمل آمد.  
در متن این لوح تقدیر آمده است : فعالیت چشمگیر ،کوشش و پیگیری همراه با صداقت و اهتمام در جهت رفع مشکلات و مسائل مردم ،نشان از حسن تدبیر ،برنامه ریزی منسجم ، سازماندهی موثر و جدیت ارزشمند جنابعالی است.
به پاس قدردانی از تلاش مجدانه ی آن جناب در جهت کمک به خدمت رسانی هر چه شایسته تر به مردم منطقه و نیل به اهداف نظام سلامت ، به عنوان ( فعال عرصه سلامت) صمیمانه تشکر و قدرانی نموده و این لوح تقدیر پیشکش حضور پر لطفتان می گردد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
3 + 6 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.