Block title
Block content
نصب و راه اندازی دستگاه 5000 Analytic jean muli EA
برگ دیگری از توانمندی مهندسین داخلی
سه شنبه 16 شهريور 1400

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، دستگاه 5000 Analytic jean muli EA   در آزمایشگاه مرکزی نصب و راه اندازی شد.

دستگاه  Analytic jean muli EAمدل 5000 مجهز به سه دتکتور با قابلیت اندازه گیری میزان Chloride، Total nitrogen وTotal sulfer  در ترکیبات سبک مواد نفتی و یک ماژول اندازه گیری میزان sufer بر روی نمونه های گازی که از شرکت کیمیا سروش شرق، خریداری شده بود در چهار روز پیاپی به صورت فشرده از سوی کارشناسان پالایشگاه آبادان نصب و راه اندازی شد.

همزمان، کارشناسان آزمایشگاه از آموزش کامل کالیبراسیون و کار با دستگاه برای پایش دقیق تر فراورده های نفتی به ویژه تركيبات سبک مواد نفتی برخوردار شدند.

راه اندازی این دستگاه به سبب دقت بالای اندازه گیری آن که از محدودة ppm 0.1> فراتر است برای واحدهایی مانند واحدهای تبدیل کاتالیستی اهمیت بسیار دارد.

این فعالیت همگام با برنامه استراتژیک سال ۱۳9۹ و به منظور دستیابی به اهداف آن، همچنین پیاده سازی برنامه های اصلی آزمایشگاه مرکزی پالایشگاه آبادان ازجمله تجهيز، به روز رسانی، گسترش دامنه کاربردی فعالیت های آزمایشگاه و توانایی انجام آزمون ها با روش های نوین صورت پذیرفته است.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
6 + 9 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.