Block title
Block content
برپایی جلسه نهایی سازی شیوه نامه تعمیرات ادوات دوار با رویکرد دارایی فیزیکی در شرکت پالایش نفت آبادان
شنبه 15 آبان 1400

به گزارش روابط عمومی : جلسه جمع بندی و نهایی سازی شیوه نامه تعمیرات اساسی ماشین های دوار با رویکرد مدیریت دارایی فیزیکی روز دوشنبه 10/8/1400 با حضور آقای دکتر پورچرمی مدیر کل نظام مدیریت دارایی فیزیکی وزارت نفت و هیئت همراه ، مدیران و روئسای ادارات مختلف شرکت پالایش نفت آبادان در سالن کنفرانس دفتر مرکزی تشکیل شد.

حاضرین در این جلسه به بررسی شیوه نامه ها و دستورالعمل های ابلاغی با رویکرد بهینه سازی هزینه ها و ریسکهای عملکردی دارایی ها در جهت تحقق برنامه های سازمان به صورت بهینه و پایدار پرداخته و تصمیمات لازم پس ازجمع بندی نهایی اتخاذ و نهایی گردید  

شایان ذکر است با شدت گرفتن تغییرات در جهان و همچنین نیاز به حداکثر رسانی بهره‌وری در تمامی منابع سازمانی، مدیریت دارایی های فیزیکی یکی از اصلی‌ترین فعالیت‌ها و راهبردهای سازمان‌های صنعتی و خدمات زیر بنایی را شکل داده است. در بسیاری از صنایع ، دارایی فیزیکی نقش اصلی را در ارزش آفرینی سازمان ایفا می کند. از این رو مدیریت دارایی های فیزیکی به یک فعالیت حیاتی تبدیل گشته و رعایت دستورالعمل های و شیوه نامه های آن در واحد های مختلف لازم الاجرا می باشد.

در پایان بازدید از واحدهای مختلف شرکت پالایش نفت آبادان حسن ختام این برنامه یک روزه بود.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
9 + 2 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.