Block title
Block content
عملکرد پالایشگاه آبادان در برابر کرونا
با نشست و بازدیدهای تخصصی، ارزیابی شد
سه شنبه 5 مرداد 1400

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، دوشنبه چهارم مردادماه در جلسه ای که در دفتر مدیرعامل و با حضور معاون بهداشتی و معاون اجرایی دانشگاه علوم پزشکی آبادان و نیز مسؤل سلامت کار برگزار شد عملکرد پالایشگاه آبادان در مقابله با همه گیری ویروس کووید19 ارزیابی شد.

مهندس علیرضا امین، مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان، در آغاز جلسه، با یادآوری اهمیت سلامت کارکنان، گزارشی از رعایت دستورالعمل و شیوه نامه های بهداشتی کارکنان در پیشگیری و قطع زنجیره انتقال کرونا و همچنین گزارشی از وضعیت عمومی و خدمات پالایشگاه ارائه کرد.

در این گزارش به توزیع حدود 850 هزار ماسک سه لایه و حدود 45 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده در میان کارکنان و همچنین به تعداد 23 مبتلا که هم اکنون در قرنطینه هستند اشاره شد که پس از پایان مدت قرنطینه و تایید معاینات پزشکی مبنی بر بلامانع بودن بازگشت به کار، به ادامه فعالیت خود خواهند پرداخت.

پس از آن دکتر قربانی، معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به اقدام های قابل تقدیر شرکت پالایش نفت آبادان در پیشگیری از ویروس کرونا، به بیان سخنانی درباره ویروس کرونا پرداخت.

سپس زیتونی، معاون اجرایی مرکز بهداشت از کوشش های تحسین برانگیز مدیران و رئیسان پالایشگاه در سلامت کارکنان یاد کرد و بر اهمیت و نقش واکسیناسیون در پیشگیری از ابتلای افراد به ویروس کووید19 تاکید کرد.

در ادامه خانم تاج زاده، کارشناس مسؤل سلامت کار، گزارشی از شاخص های بهداشتی و عملکرد پالایشگاه آبادان در راستای حفظ سلامت کارکنان ارائه داد.

شرکت کنندگان در جلسه همچنین با بازدید از مرکز واکسیناسیون کرونا در باشگاه گلستان  از نزدیک در جریان روند مایه کوبی ها قرار گرفتند و ارزیابی خود را از این فعالیت، مثبت اعلام و بر ادامه آن تاکید کردند.

بازدید از واحدهای مختلف پالایشگاه به منظور مشاهده مستقیم رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا، اقدام بعدی حاضران در جلسه بود که با بازدید از مرکز طب صنعتی پالایشگاه ادامه یافت.

مدیرعامل و هیئت همراه پس از نظارت و ارزیابی روند معاینات طب کار کارکنان، در نشستی که در دفتر اداره بهداشت برپا شد حضور یافتند. در این نشست مهندس مزارعی گزارش کاملی از عملکرد پالایشگاه در مقابله با ویروس کرونا ارائه نمودند.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
6 + 14 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.