Block title
Block content
مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان:
با تلاش جهادی ورزشگاه آماده میزبانی تیم صنعت نفت آبادان شد
شنبه 29 مرداد 1401

مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان گفت: با پیگیری های مدیریت باشگاه  صنعت نفت و کار در سه شیفت ورزشگاه تختی آبادان مهیای میزبانی مسابقات تیم صنعت نفت آبادان شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان  حکیم قیم در نشست با اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: صنعت نفت جدا از شهر آبادان نیست و من هم به عنوان یک شهروند همیشه قلبم برای این تیم می تپد و ما مجموعه پالایشگاه آبادان همیشه به دنبال این بوده ایم که به چه صورت می توان به نفت آبادان کمک کرد.

وی افزود: در مقطعی که برای ورزشگاه مشکل پیش آمد و نیاز به بازسازی داشت، همکارانم جهادگونه کار کردند و شاید خیلی ها فکر نمی کردند حاصل این تعمیرات این باشد که نفت بتواند اولین بازی خانگی اش را در شهر آبادان میزبانی کند و خدا را شکر خواسته هواداران نفت محقق شد که جا دارد از همه کسانی که در این مسیر کمک کردند،  تشکر می کنم. 

مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان گفت: خدا را شاکرم که به قول مان عمل کردیم و  اتفاقات رقم خورده نیز نوید روزهای خوبی را برای صنعت نفت می دهد تا طی سال های آینده بدون مشکل گام بر دارد. امیدوارم در پایان این فصل تیم نفت نتایج قابل قبولی به مردم ارائه دهد.

قیم بیان کرد: همچنین مقرر است احداث جایگاه جنوبی ورزشگاه تختی آبادان در کنار ترمیم جایگاه شرقی مدنظر باشد تا شاهد افزایش گنجایش هواداران آبادانی در ورزشگاه باشیم.

وی از تعویض صندلی ورزشگاه تختی آبادان خبر داد و گفت: شرح کار احداث زمین چمن مصنوعی همجوار زمین پیروز نیز از سوی باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام شود تا عملیات اجرایی آن آغاز گردد.

وی بیان کرد: کنار هم باید فضایی را درست کنیم که به جای صحبت از کمبودها،  صحبت از فرصت های جدید باشد. 

ایشان در پایان از پیگیری های جهانگیر کی شمس مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان تشکر نمود و گفت: امیداورم که تیم ریشه دار صنعت نفت در این فصل موفق عمل کرده و دل تمامی هواداران و همشهریان آبادانی را شاد نماید.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
9 + 9 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.