Block title
Block content
بازسازی دستگاه کروماتوگرافی گازی توسط کارشناسان آزمایشگاه گاز شرکت پالایش نفت آبادان
يكشنبه 20 مهر 1399

بازسازی دستگاه کروماتوگرافی گازی توسط همکاران آزمایشگاه گاز دستاورد بزرگی برای این امور در زمینه دانش سخت افزاری دستگاه های کروماتوگرافی می باشد.

پس از اعمال تحریم های سخت و ظالمانه علیه کشور عزیزمان تهیه و تامین تجهیزات و ملزومات آزمایشگاهی بسیار مشکل و از طرفی مستلزم هزینه های هنگفت می شد. این موضوع باعث شد تا کارشناسان متعهد ما در آزمایشگاه با همتی مضاعف شرایط ناشی از تحریم ها را به فرصتی مناسب جهت ارتقای دانش داخلی تبدیل نمایند.

از این رو به سراغ دستگاه هایی که به دلیل خرابی و عدم توانایی در خصوص تعمیر و تامین قطعات معیوب، از رده خارج و  در انبار نگهداری می شد رفته و پس از طی پروسه چندماهه پژوهشی و مطالعاتی و اخذ مشاوره های داخلی و خارجی توسط کارشناسان بین المللی وارد فاز عملیاتی شده و در نهایت با عنایت ویژه پروردگار و تلاش کارشناسان موفق شدند بعد از ماه ها تلاش دستگاه کروماتوگرافی با دو کانال مجزا یکی جهت آزمایشات غیر روتین و غیر قابل پیش بینی و دیگری جهت آزمایش PIONA  بر روی نمونه های بنزینی که تنها یه دستگاه جهت آزمایش مذکور در این امور موجود بود و به وسیله تنها دستگاه موجود در آزمایشگاه گاز انجام می گرفت و به دلیل حجم بالای کار گاهاً با مشکلاتی مواجه می شدیم را راه اندازی نماییم.

در این پروژه موفق به احیای قطعاتی شدیم که از لحاظ کمپانی سازنده دستگاه ها کشور آمریکا می باشد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
2 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.