Block title
Block content
بازدید مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان از بیمارستان امام خمینی (ره) به مناسبت هفته سلامت
چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401

بازدید مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان از بیمارستان امام خمینی (ره) به مناسبت هفته سلامت
در چهارمین روز هفته سلامت مدیر عامل پالایشگاه  از بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان بازدید و ضمن تبریک این هفته از خدمات مدافعان سلامت تقدیر نمود.
به گزارش روابط عمومی ، حکیم ضمن تبریک هفته سلامت  گفت: بودن شما  در کنار عزیزان و تلاشگران عرصه صنعت پالایش نفت باعث دلگرمی است و نبودن یا کم رنگ شدن شما برای ما فاجعه تلقی می شود زیرا مابه عنوان یک واحد صنعتی  با چند هزار نفر خانوار که کنار شما هستیم و متکی  به خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت .
اداره بهداشتی که زمانی یکی از بهترین های کشور بود، اما فکر میکنم الان شرایط رضایت بخشی نیست هرچند که همه تلاش ها و زحمات شما دیده می شود و انشالله با همکاری دلسوزانه  و پیگیری هایی که از سوی طرفین صورت خواهد گرفت ، شاهد ارتقاء روز افزون خدمات قابل ارائه از سوی بهداشت و در مان خواهیم بود و این اداره با قدمت به جایگاه قبلی خود در امر خدمت رسانی خواهد رسید.
ایشان ادامه داد : انتظار ما یک مجتمع سلامت خوب و در شان پالایشگاه و شهر آبادان می باشد . پالایشگاه آبادان بزرگترین پالایشگاه کشوراست، و با در سرویس قرار گرفتن طرح تثبیت ظرفیت (فاز٢) به بزرگترین پالایشگاه منطقه تبدیل خواهیم شد . بایستی  اداره بهداشت  و درمان صنعت نفت آبادان هم در کنار این مجتمع صنعتی ارتقاء پیدا کند  که این امر منتج به ایجاد رضایت در بین کارکنان و خانواده های محترم گردد.
در ادامه قیم ضمن پاسداشت خدمات بی دریغ مدافعات سلامت در ایام همه گیری بیماری منحوس کرونا بیان نمود :  هیچکس پیش بینی چنین فاجعه بزرگی را نمی کرد اما به لطف خدا و جانفشانی شما عزیزان و مدافعان سلامت  از این مقطع سخت گذشتیم و قدردان تمامی زحمات بی دریغ شما عزیزان هستیم هستیم
در ادامه رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر عامل و هئیت همراه گفت : تشرف فرمایی شما برای ما  باعث دلگرمی است و ما در حال انجام وظیفه خود هستیم  و قدردانی شما عزیزان برای ما بسیار ارزشمند و مایه دلگرمی است.
ایشان در خصوص بهبود شرایط قابل ارائه به پرسنل اضافه نمود : در این مدت توانستیم تجهیزاتی را خریداری کنیم و یکی از مهم ترین آنها دستگاه سی تی اسکن می باشد  که در حال نصب و راه اندازی آن هستیم  و امیدواریم که یکی از چالش های بزرگ همکاران و خانواده های محترمشان برطرف شود . ما به عنوان مدافعان سلامت در کنار مدافعین صنعت قرار داریم و تمامی تلاش خود را برای کاهش نگرانی خانواده های محترم عزیزان به کار می بندیم.
شایان ذکر است از ١٧ لغایت ٢٣ اردیبهشت ماه با شعار سلامت ما ، سلامت سیاره ما به عنوان هفته سلامت نامگذاری گردیده است.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
11 + 1 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.