Block title
Block content
در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس اعلام شد؛
ایجاد بیش از 8 هزار فرصت شغلی در فازهای ۲ و ۴ پالایشگاه آبادان
چهارشنبه 3 آبان 1396

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان گفت: با آغاز عملیات اجرایی فازهای ۲ و ۴ پالایشگاه آبادان، بیش از هشت هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.
اسفندیار دائم الذکر ظهر سه شنبه 2 آبان ماه در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از شهرهای آبادان و خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهارنمود: امید است نتیجه این بازدیدها تسریع در انجام پروژه های فاز ۲ و ۴ پالایشگاه آبادان باشد.
وی افزود: اعضای کمیسیون انرژی در این باره قول دادند تا با تمام توانشان پیگیر مسائل باشند و امید است تا نتایج این پیگیری رفع کاستی ها و مشکلات و خیر و برکت برای مردم باشد.
دائم الذکر بیان کرد: با اجرای فاز 2 بیش از 8 هزار نفر مشغول به کار می شوند. موضوع جذب نیرو که از طریق اداره کار به صورت ثبت نام متقاضیان در سامانه تعریف و راه اندازی شده از سوی این اداره آغاز شده و پس از آن به فراخور تخصص های لازم، کار جذب نیرو انجام می شود. وی تاکید کرد: هدف در این پروژه، بومی گرایی است و نظر همه مسئولان بر همین است، اولویت با آبادانی ها و خرمشهری هاست. فاز ۴ پالایشگاه نیز در ادامه فاز ۲ به انجام می رسد.
دائم الذکر یادآور شد: در زمان حاضر شرکت پالایش نفت آبادان با ژاپنی ها دو تفاهمنامه همکاری برای اجرای فاز۴ با فایناس دو میلیارد دلاری به امضا رسانده است. با راه اندازی این فاز، میزان تولید نفت کوره(مازوت) به زیر ۱۰ درصد کاهش یافته و همچنین هشت هزار نفر مشغول به کار می شوند.
در سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به شهرهای آبادان و خرمشهر، فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس، ناصر بابایی معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش، ابوالقاسم رحمانی مدیرعامل شرکت تاسیسات دریایی، سخاوت اسدی مدیر کل امور مجلس و برخی مسئولان کشوری، استانی و شهرستان های این دو شهر این هیئت را همراهی می کنند.
اعضای کمیسیون انرژی این سفر یک روزه را به منظور بازدید از تأسیسات نفتی و بررسی مسائل مربوط به پالایشگاه آبادان و میادین نفتی و گازی انجام داده اند

 

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
7 + 10 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.