Block title
Block content
انتصاب آقای مهدی رشیدی به سمت سرپرست روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان
يكشنبه 6 تير 1400

به گزارش روابط عمومی طی حکمی از سوی مهندس امین مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان آقای مهدی رشیدی به عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان منصوب گردید

متن حکم به شرح زیر می باشد:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان منصوب می شوید.

انتظار می رود با بکارگیری همکاران پرتلاش و متعهد و استفاده از کلیه امکانات درون و برون شرکتی نسبت به ارتقاء جایگاه شرکت در فضای پیچیده اطلاع رسانی و رسانه های حقیقی و مجازی همت گمارید. اطلاع رسانی و تعامل مستمر و مطلوب با رسانه ها، حضور به موقع و لازم در رویدادهای داخلی و خارجی و ایجاد تصویری واقع بینانه و در خور از شرکت پالایش نفت آبادان و کارکنان پرتلاش آن، ارتباط با مردم و مسئولین و رفع ابهامات احتمالی افکار عمومی از مهم ترین وظایف جنابعالی به شمار می رود در این راه کارکنان خدوم روابط عمومی و سایر واحدهای ستادی و مدیران و روساء شرکت در انجام وظایف محوله یاریگر جنابعالی خواهند بود. امید است با اتکال به الطاف الهی، همکاری سایر همکاران و با استفاده از ظرفیت های موجود در آن مجموعه در راستای نیل به اهداف سازمانی موفق و موید باشید.

در پایان ضمن تسلیت مجدد و اظهار تاسف عمیق از درگذشت همکار عزیز و ارجمندمان جناب آقای مهندس سید ناجح موسوی بغلانی، علو درجات را از خداوند متعال برای آن مرحوم خواستارم.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
4 + 3 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.