Block title
Block content
امور ورزش پالایشگاه آبادان در سالی که گذشت
سه شنبه 14 بهمن 1399

 

احمد پارو

رئیس امور ورزش و تربیت بدنی

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش نفت آبادان

عمده فعالیت امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان از زمستان 98 تاکنون در سه بخش همگانی، سلامت محور و قهرمانی بوده است. در کنار فعالیت های ورزشی، به آماده سازی اماکن برای انجام تمرین ها با کمک اداره های دیگر پالایشگاه آبادان ازجمله عملیات غیرصنعتی پرداختیم.

در بخش همگانی با توجه به همه گیری ویروس کووید19 و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی که از وزارت نفت ابلاغ شده محدوده فعالیت ما نسبت به سال های قبل زیاد شده اما در همین شرایط، با تدبیرهای انجام شده چند برنامه برگزار کردیم. یکی از این برنامه ها، آموزش مجازی ورزشکاران با پخش کلیپ های تمرینی بود.

در بخش سلامت محور، با ارزیابی امور ورزش پالایش و پخش و به منظور بهبود و بازیافت محیط ها و وسایل ورزشی ویژه برگرداندن افرادی که به لحاظ بیماری مشکلی دارند، راهکارهایی ارائه شد که در حال کار روی آنها هستیم.

در بخش قهرمانی، 9 تیم داریم که در مسابقات قهرمانی لیگ برتر و دسته یک کشور حضور دارند که همه دارای مقام قهرمانی هستند. تیم بسکتبال آقایان با حضور در جام باشگاه های آسیا در تایلند توانست مقام سوم این دوره از رقابت ها را به دست آورد.

تیم تنیس روی میز نیز با کسب مقام های دوم و سوم کشوری و تیم های تکواندو، والیبال نشسته و اسکواش آقایان همچنین بسکتبال بانوان و فوتسال بانوان در لیگ برتر هستند. تیم واترپلوی ما با چندین قهرمانی در لیگ1 است. همچنین تیم شطرنج ما در لیگ برتر استان حضور دارد.

اعزام فائزه شهریاری و ناهید اسدی به اردوی تیم ملی بسکتبال بانوان، سعید داورپناه و محمد ترابی به اردوی تیم ملی بسکتبال آقایان و زیبا افروغ و زهرا کیانی به اردوی تیم ملی جوانان فوتسال بانوان، برگزاری کلاس توجیحی آخرین قانون ها و مقررات داوری سال 2020 و برپایی اردوی کوتاه مدت در تهران برای کادر فنی و بازیکنان دو تیم بسکتبال بانوان و آقایان همچنین حضور در وبینار آموزشی رسانه های اجتماعی تیم های لیگ برتری بستکبال بانوان و آقایان کشور از دیگر برنامه های بخش قهرمانی پالایش نفت آبادان در یک سال گذشته بود.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
1 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.