Block title
Block content
ادای دین به مردم با اجرای فاز دو و 4 پالایشگاه آبادان
چهارشنبه 3 آبان 1396

به گزارش روابط عمومی، رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای فاز 2 شرکت پالایش نفت آبادان با ده هزار شغل، به عنوان یک فرصت ملی، از ضرورت های دولت است.
فریدون حسنوند در سفر به آبادان و بازدید از پالایشگاه، با اشاره به آغاز اجرای فاز 2 گفت: علاوه بر آن فاز 4 نیز به عنوان یک ضرورت در تکمیل ظرفیت پالایشگاه به شمار می رود.   
وی از آبادان به عنوان پایتخت مقاومت ایران اسلامی در جنگ تحمیلی یاد کرد و افزود: این شهر به گردن نظام و مردم حق بزرگی دارد و انجام این پروژه ها تنها به منزله ادای دین به اهالی مقاوم و ایثارگر آن است.
رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: در جلسه آینده کمیسیون انرژی با وزیر نفت و دست اندرکاران شرکت های چهارگانه مرتبط در این موارد از سوی مسئولان شهری و با توجه به ارزیابی های خودمان به بحث و تبادل نظر می پردازیم.
حسنوند افزود: تلاش می کنیم در بودجه سال 97 برای صنایع شهرهای آبادان و خرمشهر ملاحظاتی را داشته باشیم.
وی هدف از این سفر را بررسی وضعیت موجود صنایع کشور از جمله پالایشگاه آبادان برشمرد و ادامه داد: در راستای ارتقای تولید و کسب درآمد بیشتر و ایجاد فرصت های شغلی در سال اقتصاد مقاومتی این بازدید ها انجام شد.
رییس کمیسیون انرژی مجلس یادآور شدک به طور قطع این کمیسیون بر اساس مسئولیتی که بر عهده دارد با همراهی نمایندگان در راستای تحقق اهداف پالایشگاه آبادان می کوشد.
در سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به شهرهای آبادان و خرمشهر، ناصر بابایی معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش، ابوالقاسم رحمانی مدیرعامل شرکت تاسیسات دریایی، سخاوت اسدی مدیر کل امور مجلس و برخی مسئولان کشوری، استانی و شهرستان های این دو شهر این هیئت را همراهی می کنند.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
7 + 3 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.