پیغام خطا

Notice: Undefined index: placeholder در mailchimp_signup_subscribe_form() (خط 333 از /home/admin/domains/abadan-ref.ir/public_html/sites/all/modules/mailchimp/modules/mailchimp_signup/mailchimp_signup.module).
Block title
Block content
در هفته پژوهش عنوان شد
کارشناس پالایشگاه آبادان؛ پژوهشگر برتر منطقه اروند
چهارشنبه 24 آذر 1395

از کارشناس پالایشگاه آبادان در جایگاه پژوهشگر برتر شهرستان های آبادان و خرمشهر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی، کارمند اداره نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت آبادان در آیینی که به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد به عنوان پژوهشگر برتر سازمان های اجرایی شهرستان های آبادان و خرمشهر معرفی گردید.

موسی قاسمی بر اساس فعالیت های پژوهشی برجسته در پنج سال منتهی به مهرماه 1395 از جمله تالیف کتاب فنی، ارائه مقالات علمی کاربردی در نشریات و مجامع معتبر ملی و بین المللی، ثبت اختراعات تخصصی و انجام پروژه های پژوهشی مصوب سازمان، از سوی کمیته ارزیابی و داوری دبیرخانه ستاد برگزاری هفته پژوهش توانست بیشترین امتیاز را از میان دیگر شرکت کنندگان به دست آورد.

دومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران شهرستان های آبادان و خرمشهر، شنبه 20 آذرماه با حضور امام جمعه خرمشهر، فرمانداران و مدیران محلی، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه های منطقه در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار گردید.

در پایان این آیین از ۳۵ پژوهشگر برتر در بخش‌هاي اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، دانشجویان، دانش آموزان و آموزگاران، کارکنان دستگاه های اجرای و فناوران برتر تجلیل شد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها