پیغام خطا

Notice: Undefined index: placeholder در mailchimp_signup_subscribe_form() (خط 333 از /home/admin/domains/abadan-ref.ir/public_html/sites/all/modules/mailchimp/modules/mailchimp_signup/mailchimp_signup.module).
Block title
Block content
یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی به پایان رسید
کارشناسان پالایشگاه آبادان در جایگاه برتر کنفرانس
شنبه 14 اسفند 1395

کارشناسان cm اداره نگهداری و تعمیرات پالایشگاه آبادان در یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی، سلمان امینی منش و محمدعلی ارجمندی با ارائه دو اثر علمی و کسب عناوین دوم و سوم از میان 70 مقاله منتخب یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی، برگ افتخار دیگری بر کارنامه گروه cm اداره نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت آبادان افزودند.

این دو مقاله با عنوان های «امکان سنجی تشخیص خوردگی Fretting رینگ خارجی بیرینگ در هوزینگ بااستفاده از آنالیز روغن، ارتعاشات و بررسی علل آن» و «شناسایی سایش قفسه برنجی بیرینگ تماس زاویه ای به کمک آنالیز روغن و ارتعاشات و بررسی علل وقوع این پدیده» از سوی کارشناسان اداره کنترل، نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه پالایشگاه آبادان در کنفرانس یازدهم، به صورت سخنرانی ارائه گردید.

یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی دوم و سوم اسفندماه به میزبانی پتروشیمی جم و با همکاری مرکز پایش وضعیت دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعت نفت و انجمن نگهداری و تعمیرات ایران با حضور کارشناسان، صاحب نظران صنعت کشور در عسلویه برگزار گردید.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها