Block title
Block content
پالایشگاه آبادان در نکوداشت مقام جانباز، تمام قد ایستاد
سه شنبه 12 ارديبهشت 1396

 

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت خجسته زادروز حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، آیین باشکوهی با حضور ائمه جمعه آبادان و چوئبده، میهمانان ویژه، تنی چند از اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، کارکنان جانباز شرکت پالایش نفت آبادان و خانواده گرامی آنان، فرمانده بسیج و جمعی از مدیران شهری، شامگاه دوشنبه 11 اردیبشهت ماه در سینما نفت برگزار شد.

در این مراسم با اهدای لوح، هدیه نقدی و یک هدیه فرهنگی از 462 جانباز شرکت پالایش نفت آبادان و خانواده های بزرگوار آنان تجلیل شد که این امر با دعوت از هشت جانباز به شکل نمادین انجام شد.

خوشامدگویی و تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز از سوی مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان، پخش نماهنگ هایی از روزهای حماسه و جانفشانی های کارکنان به ویژه جانبازان پالایشگاه آبادان، هنرنمایی قوی فرد ترانه خوان بومی، اجرای زنده گروه کر موج اروند، قرعه کشی و اهدای جوایز به حاضران برگزیده از دیگر برنامه‌های این آیین باشکوه بود.

همچنین در این مراسم لوح های تقدیر شورای عالی مشاوران وزرا و مسئولان هماهنگی در امور ایثارگران کشور که به امضای حجت الاسلام شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید رسیده است به اسفندیار دائم الذکر مدیرعامل و علی عبدالهی آرپناهی رئیس امور ایثارگران شرکت پالایش نفت آبادان تقدیم شد. 

حجت السلام ابراهیمی پور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در آبادان و ماندنی ذراتی مشاور استاندار خوزستان در امور ایثارگران، نیز در این مراسم از جایگاه والای جانبازان در آموزه های گهربار معصومان علیهم السلام و همچنین کلام امام راحل و رهبری سخن گفته و از برپاکنندگان جشن روز جانباز تشکر کردند.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها