Block title
Block content
برای پنجمین بار سال پیاپی رخ داد
پالایشگاه آبادان؛ برترین حافظ محیط زیست در میان پالایشگاه های کشور
چهارشنبه 25 مرداد 1396

پالایشگاه آبادان برای پنجمین  سال پیاپی در ارزیابی و رتبه بندی در میان شرکت های پالایش نفت در برترین جایگاه بخش محیط زیست قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، شرکت پالایش نفت آبادان این افتخار را در سی و پنجمین کمیته تخصصی محیط زیست پالایش و پخش به کارنامه درخشان خود افزود.

در آیین اعلام شرکت های برتر در حوزه محیط زیست که روز یکشنبه 15 مردادماه در تالار الغدیر تهران(سالن همایش های شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران) با حضور نمایندگان اداره کل HSE وزارت نفت، نمایندگان ستاد مدیریت HSE پالایش و پخش و نمایندگان شرکت های پالایش نفت برگزار شد، پالایشگاه آبادان با دریافت97/1 از مجموع 100 امتیاز در رتبه نخست این ارزیابی قرار گرفت.

بیشترین فعالیت و عملکرد مناسب در حوزه های راهبری پروژه ها و کاهش آلاینده های زیست محیطی، کاهش مصرف انرژی، مدیریت پسماند صنعتی، مدیریت کربن، نگهداشت فضای سبز، رعایت استاندارد محصولات و ... از جمله مواردی بود که این موفقیت را برای پالایشگاه آبادان به ارمغان آورد.

سال گذشته نیز پالایشگاه آبادان، رتبه نخست را در زمینه های مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در شانزدهمین جام برتر HSE از میان شرکت های پالایشی کشور همچنین ١٢ منطقه خطوط لوله و مخابرات نفت، ٣٧ منطقه پخش فرآورده های نفتی و طرح های شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت از آن خود کرده بود.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها