پیغام خطا

Notice: Undefined index: placeholder در mailchimp_signup_subscribe_form() (خط 333 از /home/admin/domains/abadan-ref.ir/public_html/sites/all/modules/mailchimp/modules/mailchimp_signup/mailchimp_signup.module).
Block title
Block content
ثبت افتخاری دیگر
مقاله کارشناسان پالایشگاه آبادان در مجله DENISIA استرالیا منتشر شد
يكشنبه 15 اسفند 1395

رییس اداره کل نگهداری و تعمیرات پالایشگاه آبادان با انتشار مقاله ISI در نشریه معتبر جهانی، به تثبیت جایگاه دانشی بزرگترین تصفیه خانه نفت کشور در صنعت نفت، شتاب بخشید.

به گزارش روابط عمومی، با چاپ مقاله علمی تخصصی فردین راشدی با عنوان "INTEGRATED PRODUCTION PLANNING AND TACTICAL NON-PERIODIC PREVENTIVE MAINTENANCE TO REDUCE COSTS"  و با ضریب تاثیر IF2.079  در مجله DENISIA کشور استرالیا، افتخار دیگری برای شرکت پالایش نفت آبادان به دست آمد.

این پژوهش با همکاری پرفسور قربانعلی محمدی از دانشگاه صنعتی قم؛ در پی چندین سال تحقیقات تخصصی در فرآیند نگهداری و تعمیرات تجهیزات و تاسیسات پالایشی به سرانجام رسید.

پیش بینی می شود نتایج این اثر علمی با توجه به افزایش روزافزون استفاده از سیستم‌های نوین نگهداری و تعمیرات، مدیریت دارایی های فیزیکی و CMMS در صنایع نفت، گاز و نیرو به‌ ویژه در دستگاه های اجرایی در گستره فعالیت وزارت نفت کاربرد چشمگیر و حساسی خواهد داشت.

فردین راشدی پیش ‌از این نیز موفق گشته بود 4 مقاله در چهارمین کنفرانس ملی سیستم های مکانیکی و نوآوری های صنعتی، 2 مقاله در یازدهمین همایش بین المللی مدیران فنی نگهداری و تعمیرات، 3 مقاله در هفتمین کنفرانس ملی تجهیزات دوار، 3 مقاله در سومین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع و مدیریت پایدار، 2 مقاله در یازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی، و 5 مقاله در نشریات علمی پژوهشی داخلی و فراملی ارائه نماید.

این مقاله با نشانیhttp://denisia-journal.com/current.html   در دسترس مخاطبان قرار دارد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها