Block title
Block content
فرزندان نخبه کارکنان پالایشگاه آبادان در فینال جشنواره دانش آموزی خوارزمی
فرزندان نخبه کارکنان پالایشگاه آبادان به مرحله پایانی جشنواره دانش آموزی خوارزمی راه یافتند.
دوشنبه 2 مرداد 1396

به گزارش روابط عمومی، فرزندان دو تن از کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان، مرحله های سه گانه شهری، قطبی و استانی را در محور فعالیت های آزمایشگاهی از بخش مسابقات سومین جشنواره نوجوان خوارزمی با موفقیت پشت سر گذرانده و به مرحله نهایی راه یافتند.

رضا داودی و محمدامین شیرولی پور از دبیرستان شهید بهشتی(استعدادهای درخشان) آبادان این موفقیت را از پشتیبانی پدر و مادر و همچنین راهنمایی دبیران خود دانسته و ضمن ابراز تشکر از آنان، از تمامی پدران و مادران دانش آموزان آبادانی خواستند تا همچنان از فرزندان خود تا دستیابی به نتیجه در زمینه های علمی پژوهشی، حمایت نمایند.

جشنواره خوارزمی هر ساله در سه مقطع نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار می شود.

بخش مسابقات دانش آموزی این جشنواره ويژه متوسطه اول، شش محور را دربرمی گیرد که از جمله آن برپایی آزمون های علمی و عملی از مهارت های گروه های آزمایشگاهی است.

داودی و شیرولی پور با دریافت بیش از 90 درصد از امتیاز کامل در هر دو زمینه نظری و کارگاهی این دستاورد بزرگ را برای جامعه دانش آموزی آبادان به ارمغان آوردند.

همچنین در پی دستیابی به این افتخار، دبیرستان محل تحصیل دو فرزند نخبه کارکنان پالایشگاه آبادان، با ارتقای شانزده پله ای از رتبه 33 به 17 در رتبه بندی مدارس کشور جهش نمود.

این دو دانش آموز برتر آبادانی، 24 مردادماه به مشهد مقدس می روند تا در مرحله پایانی مسابقات سومین جشنواره نوجوان خوارزمی شرکت کنند.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها