Block title
Block content
مدیرعامل پالایشگاه آبادان:
عملیات اجرایی فاز 2 پالایشگاه آبادان بزودی آغاز می شود
پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396

عملیات اجرایی فاز دو پالایشگاه آبادان با گشایش ال سی و اخذ موافقت های اصولی با اعلام شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران بزودی شروع می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، اسفندیار دائم الذکر، مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، با اعلام این خبر گفت: امضای قرارداد با چینی ها برای اجرای طرح تثبیت خوراک پالایشگاه آبادان به جرات یکی از بزرگترین و مهمترین دستاورد برجام بود.
به گفته وی، با اجرای این پروژه واحدهای مدرن در پالایشگاه احداث و واحدهای قدیمی برچیده و به عنوان میراث، تحویل موزه ها می شود.
دائم الذکر ادامه داد: ارتقای سطح کیفی محصولات به یورو 4 و 5، ارتقای سطح زیست محیطی منطقه و به تبع آن کشور، نوسازی و در پی آن سوددهی پالایشگاه را می توان از دستاورد این پروژه بزرگ اعلام کرد.
وی با اشاره به دریافت نشان سبز در بخش مدیریت انرژی گفت: این موفقیت ها نشان دهنده این امر است که در بحث  انرژی و مسائل زیست محیطی در میان شرکتهای پالایشی کشور پیشرو هستیم.
 مدیرعامل پالایشگاه آبادان با اشاره به کسب رتبه دوم در بخش ایمنی و اچ اس ایی اعلام کرد: از سال گذشته تاکنون چندین تعمیرات اساسی بدون حادثه در پالایشگاه انجام داده ایم.
به گفته وی، با اجرای پروژه های جدید در آینده، پالایشگاه آبادان به پالایشگاهی مدرن و پویا تبدیل خواهد شد و فصل نوینی را در صنعت پالایش رقم خواهد زد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها