Block title
Block content
بازدید استاندار خوزستان از مجتمع مسکونی کارکنان پالایشگاه آبادان
شنبه 31 تير 1396

به گزارش روابط عمومی، استاندار استان خوزستان پیش از ظهر پنجشنبه 29 تیرماه از پروژه مجتمع مسکونی تعاونی کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان بازدید کرد. 

غلامرضا شریعتی در جریان این بازدید به همراه مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان،مدیرعامل و اعضای هیئت مدیرهتعاونی مسکن نفت و همچنین مسئولان ادارات برق، آب، گاز و برگزیدگان پنجمین دوره شورای شهر از پروژه ۵۱۲ واحدی تعاونی نفت دیدن کردند.

وی در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: کار ساخت این پروژه از سال ۹۲ آغاز شده و خوشبختانه  همدلی، همراهی، هماهنگی و همکاری میان مسئولان مختلف از جمله پالایشگاه، منطقه آزاد اروند، مدیران دستگاه های اجرایی و مدیریت صحیح و مناسب مسئولان پروژه سبب شد تا یک کار تعاونی به شکل موفق به انجام برسد.

استاندار خوزستان با اشاره به هزینه کرد تقریبی ۱۰۰ میلیارد تومان، این پروژه را ارزشمند و با کیفیت برشمرد و افزود: البته یکسری مشکلات در بخش زیرساختی از جمله فاضلاب، برق، گاز و غیره وجود دارد که برای رفع آنها قول مساعدت را گرفته ایم.

شریعتی اظهار امیدواری کرد پروژه ۵۱۲ واحدی تعاونی مسکن کارکنان پالایشگاه آبادان طبق برنامه زمان بندی شده تا بهمن ماه آماده بهره برداری شود و خانواده های کارکنان با استقرار در خانه هایشان بتوانند در امنیت و آسایش به کار و زندگی بپردازند.

در ادامه آقای گودرزی مدیر عامل تعاونی مسکن نفت ضمن خیر مقدم به استاندار و مسئولین شهرستان گزارشی از روند عملیات اجرایی و پیشرفت فیزیکی پروژه ارائه نمود و در ادامه از مدیر عامل و مسئولین شرکت پالایش نفت آبادان که از بدو تاسیس تعاونی تاکنون همکاری صمیمانه ای داشته اند تشکر وقدردانی نمود.

لازم به ذکر است پروژه تعاونی مسکن نفت شامل 16 بلوک 32 واحده که جمعا 512 واحد مسکونی بوده که تاکنون حدود83% پیشرفت فیزیکی داشته است.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها