پیغام خطا

Notice: Undefined index: placeholder در mailchimp_signup_subscribe_form() (خط 333 از /home/admin/domains/abadan-ref.ir/public_html/sites/all/modules/mailchimp/modules/mailchimp_signup/mailchimp_signup.module).
Block title
Block content
در نشست با عضو هیئت مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
از مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان تقدیر شد
دوشنبه 21 فروردين 1396

به گزارش روابط عمومی، نشست مشترک دکتر کلانتر عضو هیئت مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان برگزار شد.

دکتر حسون بحرینی سرپرست بهداشت و درمان و بیمارستان صنعت نفت آبادان در نشست مشترک مدیران ارشد شرکت پالایش نفت آبادان که با حضور دکتر کلانتر عضو هیئت مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برگزار شد از توجه و پیگیرهای مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان در راستای ارتقای خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان تشکر کرد.

اسفندیار دائم الذکر نیز با بیان اینکه مدیریت پالایشگاه آبادان خواستار رفع موانع و مشکلات موجود در ارائه خدمات بهداشتی و درمان صنعت نفت آبادان بوده و هست، یادآور شد: شرکت های نفتی منطقه از بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان حمایت خواهند کرد و این مرکز را عضو جدایی ناپذیر نفت می دانند.

همچنین دکتر کلانتر با مروری بر تاریخچه عملکرد منطقه اهواز و چگونگی برخورد با مشکلات موجود در طی 15 سال تاسیس این مرکز، خواستار تعامل بیشتر شرکت های نفتی منطقه با بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان شد.

عضو هیئت مدیره سازمان و رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز در این نشست گفت: در تمامی زمینه های مختلف در راستای انتقال تجربیات موفق به بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: شرکت های نفتی منطقه می بایست تمامی کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت را عضوی از خود بدانند و در حمایت قاطع و همه جانبه خود از این مراکز ادامه دهند.

دکتر کلانتر تاکید کرد: ارتقای خدمات بهداشتی درمانی در صنعت نفت نیازمند پوشش سرمایه ای شرکت های نفتی است.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها