Block title
Block content
آغاز طرح غنی‌سازی اوقات فراغت تابستان96 خانواده کارکنان پالایشگاه آبادان
دوشنبه 19 تير 1396

به گزارش روابط عمومی، با فرارسیدن تابستان 96، طرح غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان در دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه پالایشگاه آغاز شد.

سرپرست روابط عمومی پالایشگاه آبادان با بیان این خبر افزود: در این طرح برای دانش آموزان، آموزش رشته‌های قرائت قرآن کریم، طراحی، خوشنویسی، رباتیک، موسیقی، مکالمه زبان انگلیسی، خلاقیت و فکرپروری، محاسبات ذهنی(چرتکه)، عکاسی، در نظر گرفته شده و بانوان و دختران بالای 18 سال نیز در رشته های قرائت قرآن کریم، طراحی، خوشنویسی، عکاسی، مکالمه زبان انگلیسی، موسیقی، میوه آرایی، سفره آرایی، چرم سازی، عروسک سازی و کمک های اولیه، تابستان خود را به سودمندترین شکل سپری می کنند.

رضا نعیمی ادامه داد: همچنین برای نخستین بار، برای رفاه حال مادران شرکت کننده در این طرح، امکان نگهداری فرزندان خردسال زیر 5 سال فراهم شده است.

به گفته وی110 دختر، 145 بانو، 105 پسر، 25 مهد کودکی و در مجموع 385 نفر در طرح غنی‌سازی اوقات فراغت امسال شرکت کرده اند.

نعیمی خاطرنشان کرد: این طرح در راستای هدفمندسازی و تقویت بنیه علمی‌فرهنگی دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه و استفاده بهینه خانواده بزرگ کارکنان از اوقات فراغت تابستانی، از سوی روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان برنامه ریزی و به اجرا درآمده است.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها